Rumak przejechał się po swoich piłkarzach

rumak mariuszTren­er Lecha zazwyczaj sta­je murem za piłkarza­mi i ich broni. Po wczo­ra­jszym meczu jed­nak zrezyg­nował ze swo­jej doty­chcza­sowej postawy i na łamach mediów zaapelował do swoich piłkarzy o więcej zaangażowania.

Najbardziej ober­wało się chy­ba Ger­go Lovren­ci­c­sowi, bo jako jedyny został wymieniony z imienia i nazwiska. — Odkąd Ger­go Lovrenc­sics przedłużył z nami kon­trakt, tego chłopa­ka nie ma. On musi odpowiedzieć sobie na pytanie, co się z nim dzieje — mówił Rumak.

Szkole­niowiec Lecha do Krakowa zabrał tylko szes­nas­tu piłkarzy. Pozostałych zabrakło ze wzglę­du na urazy. — Oczy­wiś­cie, że powinienem robić zmi­any, z tym że nie miałem na kogo zmieni­ać — zaz­naczył. — Czterech moich piłkarzy nie powin­no pojaw­ić się tego dnia na boisku. Zmi­any mogliśmy zro­bić trzy i właśnie tylu zdrowych piłkarzy miałem na ław­ce — dodał.

Szkole­niowiec Lecha chwycił się brzytwy. Zro­bił coś czego do tej pory nie robił. Za tydzień mecz z Zaw­iszą. Pytanie jak zareagu­ją zawod­ni­cy. Na pewno w szat­ni wesoło nie było. Zresztą, zna­jąc tren­era Ruma­ka łat­wo przewidzieć jak wyglą­dała jego roz­mowa ze swoi­mi podopiecznymi.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress