02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Rywal groźniejszy u siebie niż na wyjeździe

Rumak: Rywal groźniejszy u siebie niż na wyjeździe

Bard­zo mi przykro słyszeć, że tak znany tren­er jak Rudolf Kapera uży­wa takich sfor­mułowań w kierunku mojego piłkarza. Jeżeli tak uważa to okej. Ja nie uważam, żebyśmy zagrali jakoś wyjątkowo ostro. Nie moja wina, że są tam kon­tuz­je, że Broź zderzył się z Koseckim.

Jagiel­lonia prze­grała w ostat­niej kole­jce z Górnikiem 0:1 i śred­nio spisu­je się w tym sezonie. – Jest to ryw­al groźniejszy u siebie niż na wyjeździe. Ma swo­ją jakość ale swo­je prob­le­my, chodzi tu o kon­tuz­je, ale tak naprawdę przy­go­towu­jąc się do tego spotka­nia myślę o Lechu. Sku­pi­am się na tym co nam nie wyszło w poprzed­nich spotka­ni­ach i co trze­ba poprawić.

Po niedziel­nym stop­niu żaden z piłkarzy nie skarży się na więk­sze urazy, a co więcej, do zdrowia wraca­ją kon­tuzjowani gracze.  – Piłkarze są lekko poobi­jani, ale nie ma urazów, które wyk­luczył­by ich z wyjaz­du do Białegos­toku. Wraca Mateusz Możdżeń po absencji spowodowanej kartka­mi, Day­lon wraca do zdrowia i zobaczymy czy pojedzie z nami. Do gry pali się również Tomek Kędziora.

Na kogo postawi Mar­iusz Rumak w czwartkowym spotka­niu, gdy za kart­ki pauzu­je Łukasz Trał­ka?  – Dwa miesiące temu był­by to prob­lem. Na dzień dzisiejszy Rafał jest w dobrej dys­pozy­cji, Dima dobrze wyglą­da,  Szymek Drew­ni­ak nie odpuszcza. Może być tak, że kto dobrze się zaprezen­tu­je w Białym­stoku nie będzie chci­ał odd­ać miejs­ca w wyjś­ciowym składzie. – przyz­na­je Mar­iusz Rumak

Ostat­nio w medi­ach pojaw­iła się komen­tarz tren­era Kapery na tem­at niedziel­nego spotka­nia z Legią. Kapera przyz­nał, że Ceesay to kawał chama, kmiot gra ordy­narnie, że patrzeć nie da. Bard­zo współczuł za to Koseck­iemu, który z boiska schodz­ił jak glad­i­a­tor – wytarzany poobi­jany i zakr­waw­iony. – Bard­zo mi przykro słyszeć, że tak znany tren­er jak Rudolf Kapera uży­wa takich sfor­mułowań w kierunku mojego piłkarza. Jeżeli tak uważa to okej. Ja nie uważam, żebyśmy zagrali jakoś wyjątkowo ostro.  Nie moja wina, że są tam kon­tuz­je, że Broź zderzył się z Koseckim.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.