02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.44min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: To będzie inny mecz niż z Wisłą

- To był dla nas bard­zo ważny mecz. Wal­czyliśmy o medal, a zwycięst­wo nam go dawało. Pomi­mo tego, że po częś­ci świę­towal­iśmy awans do pucharów, nie byłe zad­owolony z ego spotka­nia. Pamię­tam je ze słabego boiska, na którym nie moż­na było grać w piłkę. Mam nadzieję, że ter­az murawa będzie lep­sza – wspom­i­na ostat­ni mecz z Widzewem Mar­iusz Rumak.

- To druży­na, która nie spuś­ciła z tonu. Odro­bili dwie bram­ki w Białym­stoku, po stra­cie dwóch goli zaczęli domi­nować nad Wisłą. Fak­ty­cznie, zdobyli w tych meczach tylko jeden punkt, ale gra­ją dobrą piłkę — mówi trener.

- Zro­bimy wszys­tko, żeby zmienić to przeko­nanie, że Widzew w Łodzi nie leży Lechowi. Chce­my wygrać każdy mecz. Te dwie poraż­ki z zespoła­mi, które nie mają aż tak dużo punk­tów na swoim kon­cie spowodował, że obraz zespołu, który wygry­wa trudne mecze został zabur­zony. Dlat­ego musimy się ustrze­gać takich meczów — pod­kreśla szkoleniowiec.

- Po meczu w Krakowie byłem człowiekiem, który cieszy się, że coś zaplanował i mu to wyszło. Z Widzewem nie będzie ten mecz wyglą­dał tak samo. Wisła ma określoną jakość poprzez wysok­ie umiejęt­noś­ci indy­wid­u­alne. Widzew bazu­je na zespołowoś­ci. Ma pewne mech­a­nizmy, którym trze­ba się prze­ci­w­staw­ić. Potrafią grać do ostat­nich min­ut, mają charak­ter. W Krakowie musieliśmy zagrać inaczej. Najważniejsze były punk­ty i je zdobyliśmy — mówi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.