01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.24min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Urban z Lechem gra defensywnie

Zad­owolony z pra­cy zespołu w tym tygod­niu jest asys­tent tren­era Bakero, Mar­iusz Rumak. – Jesteśmy w dobrej formie nie tylko psy­chicznej, ale i fizy­cznej. Na treningach zespół pracu­je z dużym zaan­gażowaniem, a jeśli chce­my real­i­zować nasze cele, to musimy wykon­ać ciężką pracę – mówi w roz­mowie z Krzysztofem Rata­jcza­kiem z „Radia Merkury”.

Mimo tego, że Zagłę­bie Lubin nie zagrało pier­wszego meczu to w przeko­na­niu drugiego tren­era Lecha nie ma przed lid­erem T‑Mobile Ekstrak­lasy więk­szych tajem­nic. – Nie mamy bezpośred­niej obserwacji zespołu, ale gra on od dłuższego cza­su w Ekstrak­lasie. Wiemy też, jak Jan Urban ustaw­iał swój zespół. Lubi grę ofen­sy­wną, ale z Lechem gra defen­sy­wnie. Ostat­nio ustaw­ił swój zespół 4–4‑1–1, dlat­ego też spodziewamy się, że podob­nie wyjdzie w piątek w Lubinie – zauważa Mar­iusz Rumak.

Jed­nak jak słusznie pod­kreśla tren­er „Kole­jorza” piłkarze muszą na spotkanie wyjść skon­cen­trowani i czu­jni. – Musimy uważać, bo tren­er mógł narzu­cić drużynie nowe pomysły i rozwiąza­nia tak­ty­czne, których wcześniej nie wykorzystywał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.