01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.17min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Wiemy jakim klubem dla Szczecina jest Lech

rumak mariusz mario- Dla nas to będzie taki sam mecz jak każdy, bo do zdoby­cia są też trzy punk­ty. Różnicą są kibice i ich pode­jś­cie do tego spotka­nia, dlat­ego zal­icza się ono do spec­jal­nych - mówi szkole­niowiec Lecha przed meczem z Pogo­nią Szczecin.

- Wracamy tam po sied­miu lat­ach i chce­my wygrać. Nie wiem czy ten mecz moż­na trak­tować jak spotkanie z Legią, ale to wyjątkowe spotkanie. Dla Pogo­ni zresztą Lech jest wyjątkowy, bo tren­er Skowronek też jesienią mówił przed meczem z nami, że to najważniejsze spotkanie. Dla tego to będzie szczegól­ny mecz, nie tylko ze wzglę­du na świę­ta — pod­kreśla szkoleniowiec.

- Spodziewam się pełnego sta­dionu, bo nowy tren­er, to nowe nadzieje. Mieszkałem pod Szczecin­em 18 lat, więc wiem, jakim klubem dla Szczeci­na jest Lech. Ta otocz­ka doda nam ani­muszu, bo kiedy sta­dion jest prze­ci­wko, nam gra się zde­cy­dowanie lep­iej - zaz­nacza Rumak.

- Trud­no powiedzieć jak zagra­ją pod wodzą nowego tren­era. Staramy się obser­wować styl pra­cy tren­era Wdow­czy­ka sprzed kilku lat, bo nie wierzę, że zmienił się tak bard­zo przez pięć lat, żeby zagrać np. piątką obrońców. Śledz­imy też doniesienia ze Szczeci­na, bo gdzieś pomiędzy słowa­mi moż­na wyczy­tać nad czym pracu­ją w Pogo­ni. Przede wszys­tkim myślimy o sobie — przyz­na­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.