11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.48min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Wiemy jakim klubem dla Szczecina jest Lech

rumak mariusz mario- Dla nas to będzie taki sam mecz jak każdy, bo do zdoby­cia są też trzy punk­ty. Różnicą są kibice i ich pode­jś­cie do tego spotka­nia, dlat­ego zal­icza się ono do spec­jal­nych - mówi szkole­niowiec Lecha przed meczem z Pogo­nią Szczecin.

- Wracamy tam po sied­miu lat­ach i chce­my wygrać. Nie wiem czy ten mecz moż­na trak­tować jak spotkanie z Legią, ale to wyjątkowe spotkanie. Dla Pogo­ni zresztą Lech jest wyjątkowy, bo tren­er Skowronek też jesienią mówił przed meczem z nami, że to najważniejsze spotkanie. Dla tego to będzie szczegól­ny mecz, nie tylko ze wzglę­du na świę­ta — pod­kreśla szkoleniowiec.

- Spodziewam się pełnego sta­dionu, bo nowy tren­er, to nowe nadzieje. Mieszkałem pod Szczecin­em 18 lat, więc wiem, jakim klubem dla Szczeci­na jest Lech. Ta otocz­ka doda nam ani­muszu, bo kiedy sta­dion jest prze­ci­wko, nam gra się zde­cy­dowanie lep­iej - zaz­nacza Rumak.

- Trud­no powiedzieć jak zagra­ją pod wodzą nowego tren­era. Staramy się obser­wować styl pra­cy tren­era Wdow­czy­ka sprzed kilku lat, bo nie wierzę, że zmienił się tak bard­zo przez pięć lat, żeby zagrać np. piątką obrońców. Śledz­imy też doniesienia ze Szczeci­na, bo gdzieś pomiędzy słowa­mi moż­na wyczy­tać nad czym pracu­ją w Pogo­ni. Przede wszys­tkim myślimy o sobie — przyz­na­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.