07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.19min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Wisła jeśli się obudzi może być groźna

- W meczu z Jagiel­lonią zabrakło nam par­cia na bramkę, chę­ci strze­le­nia gola. Nie widzi­ałem na boisku przeko­na­nia, że chce­my punk­tować. Mam nadzieję, że to się zmieni w piątek – mówi przed meczem z Wisłą Mar­iusz Rumak.

- Wisła miała i ma swo­je prob­le­my, ale jed­nego nie moż­na jej ode­brać. Mają dobrych zawod­ników z ofen­sy­wie, którzy potrafią kre­ować grę i nap­suć dużo krwi. My chce­my zro­bić to samo i liczę na to, że to my nap­su­je­my krwi Wiśle – mówi trener.

- Miejsce, które zaj­mu­je Wisła nie odzwier­cied­la jej potenc­jału. Jeśli się obudzą, to mogą być groźni i nawet powal­czyć jeszcze o tytuł. Żeby się obudz­ić, trze­ba zapunk­tować w kilku meczach, a nie tylko w spotka­niu z Wisłą – uważa szkoleniowiec.

- Spodziewamy się wszys­tkiego w tym meczu. Wisła może wyjść wysoko jak to ostat­nio robiła, może się cofnąć, jak zagrały z nami Lechia i Jagiel­lonia. Może być tak, że oby­d­wa zespoły zagra­ją wysokim pressingiem. Nieza­leżnie od tego musimy staw­ić im czoła – pod­kreśla Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.