07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.13min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Wyjdziemy na boisko i zrobimy swoje

Rumak: Wyjdziemy na boisko i zrobimy swoje

Na dzisiejszej kon­fer­encji obec­ny był Krzysztof Kotorows­ki, co oznacza zmi­anę bramkarza w jutrze­jszym meczu – Więk­szość piłkarzy, która pojaw­ia się na kon­fer­encji, gra w meczu, ale nie jest to nic pewnego. Chcę jed­nak zaz­naczyć, że jutro na pewno nie zagra Jas­min Burić z powodów zdrowot­nych. Jasiu odczuwa ból, który pojaw­ił się w okoli­cach jed­nego z mięśni – powiedzi­ał tren­er Rumak.

Do gry w 100% nie jest również gotowy Kasper Hamalainen – Nie do koń­ca pewne jest, czy Kasper Hamalainen wyjdzie dziś na tren­ing. Doz­nał on bolesnego stłuczenia, jed­nak da się z tym grać.

Po mecz z Wisłą tren­er Rumak powiedzi­ał, że koniec z roszada­mi w obronie i będzie staw­iał na czwórkę obrońców – Nie jest to selekc­ja, te zmi­any były spowodowane tym, że chcieliśmy dać odpocząć niek­tórym piłkar­zom. Miałem czas, żeby dokon­ać wyboru i tego dokon­ałem – przyznał.

Przed jutrze­jszym meczem pojaw­ia się wiele znaków zapy­ta­nia. Jed­nym z nim jest to, jak jutro zagra­ją wicemistr­zowie Pol­s­ki? — Zagra Lech, który wygrał z Nomme w meczu rewanżowym oraz z Piastem na inau­gu­rację ligi. W spotka­niu z Wisłą czy Górnikiem były także dobre momen­ty. Sztu­ka pole­ga na tym, aby utrzy­mać taką grę przez cały mecz. W Islandii też nie było źle, ale brakowało skutecznoś­ci. W piłce nożnej wygry­wa ten, co strzeli więcej bramek a nie ta druży­na, która prezen­tu­je się sty­lowo lep­iej. Chodzi o to, żeby Lech był skuteczny.

W pier­wszym meczu lechi­ci mieli wiele stałych frag­men­tów gry, jed­nak żad­nego z nich nie potrafili dobrze wyko­rzys­tać, bo świet­nie w obronie spisy­wali się gospo­darze – My jutro wyjdziemy na boisko i zro­bimy swo­je, będziemy tak zde­ter­mi­nowani, że Island­czy­cy się nie wybronią — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.