02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.54min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Z każdym dniem jest nas coraz więcej

rumak mariuszCoraz lep­iej prezen­tu­je się sytu­ac­ja kadrowa Lecha Poz­nań. Kon­tuzjowani piłkarze powoli wraca­ją do opty­mal­nych dyspozycji.

24 zawod­ników wzięło udzi­ał w środowym treningu Kole­jorza. W zaję­ci­ach oprócz kon­tuzjowanych Buri­ca, Kędzio­ry i Kow­nack­iego nie wzięli udzi­ału Hubert Wołąkiewicz oraz Łukasz Trał­ka — To na szczęś­cie nie są żadne kon­tuz­je. Łukasz i Hubert grali w tym sezonie dużo. Uznałem, że ter­az powin­ni popra­cow­ać na siłowni — komen­tu­je sytu­acje tren­er Mar­iusz Rumak.

Cieszy fakt, że do zdrowia powraca­ją Rafał Muraws­ki oraz Keb­ba Ceesay, którzy w poprzed­nim sezonie byli moc­ny­mi punk­ta­mi poz­nańskiego zespołu. Do resz­ty trenu­ją­cych dołączył także Day­lon Claasen - Ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, mogą być brani przeze mnie pod uwagę przy usta­la­niu kadry na mecz z Podbeskidziem. Szpi­ta­la w drużynie już nie mamy, ter­az jest tu klini­ka reha­bil­i­ta­cyj­na — mówił tren­er Rumak — Z każdym dniem jest nas coraz więcej na treningu, i to cieszy. Widać jed­nak, że część piłkarzy dopiero dochodzi do formy i nogi ich jeszcze nie słucha­ją. To kwes­t­ia cza­su - dodał.

Pon­ad­to w treningu wzięli udzi­ał piłkarze na co dzień wys­tępu­ją­cy w rez­erwach Kole­jorza. Do roz­gry­wek w Ekstrak­lasie zostali zgłoszeni Michał Jakóbows­ki, Wik­tor Witt, Jan Bednarek oraz Tomasz Dejew­s­ki. Do Gli­wic pojechała cała czwór­ka młodych lechitów, a w spotka­niu z Widzewem  w “18” mec­zowej znalazł się Bednarek oraz Jakóbows­ki - Ich pojaw­ie­nie się w pier­wszym zes­pole miało związek z trud­nym momentem, w którym się zna­j­dowal­iśmy. Potrafili jed­nak wyko­rzys­tać swo­ją szan­sę, pokaza­li się z dobrej strony, dlat­ego nadal trenu­ją z nami i tu pod­noszą swo­je umiejęt­noś­ci. Wszyscy są zgłoszeni do roz­gry­wek, więc mają szan­sę na grę w meczu z Podbeskidziem — komen­tu­je szkole­niowiec pier­wszego zespołu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.