27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.23min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Z każdym dniem jest nas coraz więcej

rumak mariuszCoraz lep­iej prezen­tu­je się sytu­ac­ja kadrowa Lecha Poz­nań. Kon­tuzjowani piłkarze powoli wraca­ją do opty­mal­nych dyspozycji.

24 zawod­ników wzięło udzi­ał w środowym treningu Kole­jorza. W zaję­ci­ach oprócz kon­tuzjowanych Buri­ca, Kędzio­ry i Kow­nack­iego nie wzięli udzi­ału Hubert Wołąkiewicz oraz Łukasz Trał­ka — To na szczęś­cie nie są żadne kon­tuz­je. Łukasz i Hubert grali w tym sezonie dużo. Uznałem, że ter­az powin­ni popra­cow­ać na siłowni — komen­tu­je sytu­acje tren­er Mar­iusz Rumak.

Cieszy fakt, że do zdrowia powraca­ją Rafał Muraws­ki oraz Keb­ba Ceesay, którzy w poprzed­nim sezonie byli moc­ny­mi punk­ta­mi poz­nańskiego zespołu. Do resz­ty trenu­ją­cych dołączył także Day­lon Claasen - Ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, mogą być brani przeze mnie pod uwagę przy usta­la­niu kadry na mecz z Podbeskidziem. Szpi­ta­la w drużynie już nie mamy, ter­az jest tu klini­ka reha­bil­i­ta­cyj­na — mówił tren­er Rumak — Z każdym dniem jest nas coraz więcej na treningu, i to cieszy. Widać jed­nak, że część piłkarzy dopiero dochodzi do formy i nogi ich jeszcze nie słucha­ją. To kwes­t­ia cza­su - dodał.

Pon­ad­to w treningu wzięli udzi­ał piłkarze na co dzień wys­tępu­ją­cy w rez­erwach Kole­jorza. Do roz­gry­wek w Ekstrak­lasie zostali zgłoszeni Michał Jakóbows­ki, Wik­tor Witt, Jan Bednarek oraz Tomasz Dejew­s­ki. Do Gli­wic pojechała cała czwór­ka młodych lechitów, a w spotka­niu z Widzewem  w “18” mec­zowej znalazł się Bednarek oraz Jakóbows­ki - Ich pojaw­ie­nie się w pier­wszym zes­pole miało związek z trud­nym momentem, w którym się zna­j­dowal­iśmy. Potrafili jed­nak wyko­rzys­tać swo­ją szan­sę, pokaza­li się z dobrej strony, dlat­ego nadal trenu­ją z nami i tu pod­noszą swo­je umiejęt­noś­ci. Wszyscy są zgłoszeni do roz­gry­wek, więc mają szan­sę na grę w meczu z Podbeskidziem — komen­tu­je szkole­niowiec pier­wszego zespołu.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.