Rumak zapowiada ofertę dla Teodorczyka

- Już wkrótce złożymy Polonii Warsza­wa ofer­tę wykupu Łukasza Teodor­czy­ka - zapowia­da tren­er Mar­iusz Rumak. Szkole­niowiec Lecha Poz­nań chci­ał­by mieć do dys­pozy­cji młodego napast­ni­ka już pod­czas obozu w Hisz­panii. Teodor­czyk w sobotę zagrał w sparingu Polonii z Arką, w którym zdobył bramkę.

Rumak liczy na to, że władze Lecha porozu­mieją się z Polonią w spraw­ie wykupu piłkarza jeszcze zan­im Lechi­ci wylecą na dziesię­ciod­niowe zgrupowanie do Hisz­panii. Tren­er “Kole­jorza” liczy na to, że pra­ca wyko­nana pod­czas obozu na Półwyspie Iberyjskim poz­woli jego drużynie, a także ewen­tu­al­nym wzmoc­nieniom zespołu dobrze przy­go­tować się do rundy wiosen­nej.

Obec­nie zawod­nik prze­by­wa na zgrupowa­niu Polonii Warsza­wa, która w Cetniewie przy­go­towu­je się do rundy wiosen­nej. W sobotę wys­tąpił w pier­wszym meczu kon­trol­nym, dzisi­aj o 14 zagra w kole­jnym. Tym razem rywalem będzie ekstrak­la­sowa Lecha Gdańsk, a więc ryw­al znacznie bardziej wyma­ga­ją­cy, niż Arka Gdy­nia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress