02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.31min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Zwycięstwo dedykujemy Maćkowi Opali

Przede wszys­tkim to zwycięst­wo chcieliśmy dedykować Maćkowi Opali i mam nadzieję, że tym wynikiem uszanowal­iśmy to, co się stało – rozpoczął kon­fer­encję tren­er Lecha. A jak ocenił rywala i grę swo­jego zespołu?

- W mniejszym wymi­arze mieliśmy ten mecz pod kon­trolą niż w Azer­be­jdżanie. Stworzyliśmy sobie wiele sytu­acji. Szko­da, że padła tylko jed­na bram­ka, ale za to pięk­na – mówił Rumak.

Opiekun „Kole­jorza” zane­gował także słowa tren­era Chaz­aru doty­czące tego, że Lech znów miał szczęś­cie, a ich druży­na była lep­sza. — Jeśli byli lep­si to niech gra­ją, ale w swo­jej lidze.

Mar­iusz Rumak nie szczędz­ił także słów uzna­nia dla kibiców, których na dzisiejszy mecz przy­było sporo.  — Mam nadzieję, że ludzi, których dzisi­aj było na sta­dion­ie bard­zo wielu będzie jeszcze więcej, a my zasłużymy na to swo­ją grą – stwierdził.

Lech stwarzał sobie sytu­acje pod­bramkowe, ale nie zawsze potrafił je wyko­rzys­tać. Kil­ka razu brakowało dokład­noś­ci, szczegól­nie w wyko­na­niu napast­ników. — Od dłuższego cza­su słyszę pyta­nia czy będzie napast­nik, czy nie. Wiado­mo, że gra napast­ników pozostaw­ia jeszcze wiele do życzenia, ale to okres przy­go­towaw­czy i daj­cie nam trochę cza­su. Będziemy nad tym dużo pra­cow­ać i to sprawi, że będziemy strze­lać więcej, niż tylko jed­ną bramkę – zapew­ni­ał Rumak.

Jeszcze nie zdążyły opaść emoc­je związane z dzisiejszym zwycięst­wem, a już pojaw­iły się pyta­nia o kole­jnego rywala w drodze po europe­jskie puchary. — Jeszcze jestem głową w tym meczu, a nie w przyszłym i o następ­nym rywalu będziemy roz­maw­iać w sobotę. Dzisi­aj bohaterem był nie Tonew, ale cały zespół, cho­ci­aż jego grę oce­ni­am bard­zo dobrze. Przy­go­towal­iśmy się na to, jak zawod­ni­cy Chaz­ara gra­ją i staral­iśmy się wye­lim­i­nować błędy – pod­sumował trener.

A na zakończe­nie kon­fer­encji dodał także od siebie, że dzisi­aj przy Buł­garskiej była rewela­cyj­na murawa. — Chci­ałem podz­iękować także ludziom, którzy opieku­ją się murawą, bo jest naprawdę dobra i mam nadzieję, że będzie taka jak najdłużej – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.