01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.19min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rząsa: Rozstrzygnąć losy awansu

Rząsa: Rozstrzygnąć losy awansu

Przed jutrze­jszym meczem pucharowy sztab szkole­niowy Kole­jorza ma wiel­ki ból głowy, kogo desyg­nować do gry. Czy postaw­ić na młodzież, czy najsil­niejszy skład, który jest gwarancją sukcesu?

- Jedziemy w najsil­niejszym składzie jaki może­my skom­ple­tować na ten moment i będziemy starali się w tym pier­wszym meczu rozstrzygnąć losy awan­su. Wiemy, że czeka nas trud­ny mecz – powiedzi­ał asys­tent tren­era Skorży.

Przez ostat­nie dni Kole­jorz trenował w dość okro­jonym składzie, bo spo­ra gru­pa piłkarzy udała się na zgrupowa­nia swoich reprezen­tacji – Mamy pewne prob­le­my, bo to jest trud­ny okres dla zespołu, który na kadrę wysyła aż 12piłkarzy. Ci co jadą do Star­gar­du są zdrowi i w formie, ale nie zapom­i­namy też o młodzieży, bo oni również będą mieli szan­sę na grę.

Ze zgrupowa­nia kadry z urazem wró­cił Kasper Hamalainen i w jutrze­jszym meczu raczej nie zagra – My się cieszymy, jak piłkarze jadą na zgrupowanie reprezen­tacji, ale z drugiej strony zdarza­ją się takie niespodzian­ki. Kasper przeszedł bada­nia i nie wyda­je się, aby ten uraz był poważny, ale decyz­ja czy zagra, czy nie zapad­nie w najbliższych chwilach – przyz­na­je tren­er Rząsa.

Do Poz­na­nia z kon­tuzją wró­cił też Ger­go Lovrenc­sics, ale jest bard­zo blis­ki powro­tu do tren­ingów – Ger­go wyglą­da coraz lep­iej i liczymy, że w najbliższym cza­sie będzie mógł uczest­niczyć w zaję­ci­ach. Najbliższe dni pokażą, jak szy­bko powinien do nas wró­cić. Wszys­tko idzie w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że szy­bko to nastąpi – zdradza. Na zgrupowa­niu kadry U20 byli też Darek Formel­la i Tomasz Kędzio­ra, którzy tri­um­fowali w Turnieju Czterech Nar­o­dów – Darek i Tomek wró­cili potur­bowani i zmęczeni. Tak samo jak Finowie i Tamas. Karol ze zgrupowa­nia wró­cił zdrowy i jest gotowy do gry.

Mimo tego, że zespół ze Star­gar­du na co dzień wys­tępu­je w drugiej lidze, ma w swoich szere­gach zawod­ników, którzy potrafią pos­traszyć rywala – Mają swo­je indy­wid­u­al­noś­ci, ale nie będę zdradzał jakie. Jest to zespół, który potrafi szy­bko wyjść z kon­trą. My z kolei coraz lep­iej wyglą­damy w defen­sy­wie, a piłkarze lep­iej czy­ta­ją grę i potrafią się ustaw­ić odpowied­nio do prze­ci­wni­ka.  Powin­niśmy zatrzy­mać tę naj­moc­niejszą broń rywala. Taką są też stałe frag­men­ty gry, bowiem potrafią wyko­rzys­tać indy­wid­u­alne umiejętności.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.