01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.33min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rząsa: Runda zapowiada się bardzo ciekawie

Rząsa: Runda zapowiada się bardzo ciekawie

W niedzielę lechi­ci zmierzą się na włas­nym sta­dion­ie z Jagiel­lonią Białys­tok. Lech do tego meczu przys­tąpi jaki lid­er T‑Mobile Ekstraklasy.

Pod­czas meczu z Jagiel­lonią Kole­jorz będzie musi­ał sobie radz­ić bez Paulusa Ara­ju­uriego, który pauzu­je za czwarty żół­ty kar­tonik w sezonie. Wszys­tko wskazu­je, że zastąpi go Tamas Kadar. Dzisiejsze zaję­cia były pod­porząd­kowane głown­ie grze w obronie, a obok Kamińskiego pojaw­ił się właśnie Węgi­er – Paulus wypadł nam ze składu, ale mamy innych dobrych zawod­ników, którzy go zastąpią. Tamas przyszedł do nas zimą, jed­nak my jesteśmy zad­owoleni z jego pode­jś­cia do pra­cy i umiejęt­noś­ci. Ostat­nie spotkanie z Podbeskidziem było bard­zo dobre w jego wyko­na­niu, więc to nat­u­ralne, że jest kandy­datem do zastąpi­enia Paulusa. Czu­je się najlepiej na środ­ku obrony i tam pokazu­je pełnię swoich umiejęt­noś­ci – mówił dziś tren­er Rząsa.

Lech do niedziel­nego meczu przys­tąpi jako Lid­er ekstrak­lasy, a Legia ze Śląskiem zagra jako wicelid­er. Będą to nowe role na obu tych drużyn – Role się odwró­ciły i ter­az to nas gonią inne zespoły. Jesteśmy ciekawi jak nasza druży­na na to zareagu­je. Dla Legii też jest to coś nowego, bo muszę nas goić i są pod presją wygry­wa­nia wszys­t­kich spotkań. Bard­zo ciekaw­ie się to zapowiada.

IMG_1787

Podopieczni tren­era Sko­rży już w kole­jną środę zagra­ją ze Śląskiem. W rundzie finałowej odbędzie się jeszcze jed­no spotkanie, które lechi­ci roze­gra­ją w środ­ku tygod­nia – Całą tę rundę zaplanowal­iśmy w szta­bie mając na uwadze krótkie mikro­cyk­lem. Nas cieszy to, że poszczegól­ni zawod­ni­cy wraca­ją do wysok­iej formy. Każdy dzień jest odpowied­ni zaplanowany i na pewno nie zabraknie nam sił – przyz­na­je asys­tent tren­era Skorży.

W meczu z Legią na szpicy zagrał Kasper Hamalainen, a dopiero później na boisku pojaw­ił się Zaur Sada­jew. Czy to jest rozwiązanie na dłuższą metę? - Mamy kilku ofen­sy­wnych zawod­ników, którzy potrafią wykończyć akcję czy zagrać kom­bi­na­cyjnie. Fajnie, że może­my spróbować różnych rozwiązań i zaskoczyć rywala. Cieszy nas, że kadra jest na tyle sze­ro­ka, że wchodzą Inni, którzy nie ustępu­ją umiejęt­noś­ci­a­mi – kończy tren­er Rząsa.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.