Rząsa: Większość zaprezentowała się dobrze i solidnie

Rząsa: Większość zaprezentowała się dobrze i solidnie

Kole­jorz roze­grał wczo­raj sparingowy mecz z pier­ws­zoligowym Stomilem Olsz­tyn. W składzie drużyny Macie­ja Sko­rży znaleźli się zawod­ni­cy rez­er­wowi oraz ci, co w piątkowym star­ciu z Legią zagrali mało.

Lech rozpoczął w następu­ją­cym składzie: Gos­tom­s­ki (31. Kotorows­ki) – Ceesay, Bednarek, Wilusz, Dud­ka – Tet­teh, Drew­ni­ak – Zul­ci­ak, Jevtić (41. Formel­la), Ser­afin – Holman.

Mecz zakończył się wynikiem 3–0 po bramkach Davi­da Hol­mana, Darko Jevti­cia, a także Niklasa Zul­ci­a­ka. Zad­owole­nia po spotka­niu nie krył asys­tent Macie­ja Sko­rzy, Tomasz Rząsa. – Więk­szość zawod­ników zaprezen­towała się dobrze i solid­nie, a my jako sztab szkole­niowy może­my się cieszyć. To daje nam jakąś alter­naty­wę rotacji składu i może­my na nich liczyć w najbliższych spotkaniach.

- To jest nadal etap przy­go­towań, część zawod­ników grała mniej w meczach kon­trol­nych. Szukamy możli­wość, by ci piłkarze mogli wys­tępować i łapać mec­zowe doświad­cze­nie. Wyszło fajnie, obaw­ial­iśmy się, że po meczu z Legią nie zna­jdziemy tylu piłkarzy, by zbu­dować skład. Zagrali też ci, co w jakiejś częś­ci wys­tąpili w meczu o Super­puchar i zaprezen­towali się całkiem dobrze – tłumaczy.

We wtorek lechi­ci zagra­ją pier­wszy mecz w ramach elim­i­nacji do Ligi Mis­trzów, a już jutro udadzą się w podróż do Sara­je­wa – W poniedzi­ałek odbędziemy jeden tren­ing przy Buł­garskiej, potem lec­imy do Sara­je­wa, trenu­je­my ofic­jal­nie na boisku rywala i przy­go­towu­je­my się do meczu. Spotkanie jest dość późno, nie ma lotu powrot­nego i będziemy wracać do Poz­na­nia dopiero w środę.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress