03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.34min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rzeźniczak: Gramy bardzo dobrze i mamy swój plan na to spotkanie

Rzeźniczak: Gramy bardzo dobrze i mamy swój plan na to spotkanie

Jakub Rzeźniczak, Neman­ja Nikolić i tren­er Stanisław Czer­czesow wypowiedzieli się przed jutrze­jszym finałem Pucharu Pol­s­ki. — Każdy najm­niejszy błąd może zade­cy­dować o wyniku tej rywal­iza­cji – mówił kap­i­tan stołecznej drużyny, Jakub Rzeźniczak.

W tym sezonie Kole­jorz z Legią mierzył się już cztery raz. Dwa ostat­nie spotkanie należały jed­nak do podopiecznych tren­era Czer­czesowa – Gral­iśmy z Lechem  już wiele razy i to były dobre mecze. Dwa ostat­nie spotka­nia wygral­iśmy, wiec jesteśmy przy­go­towani na tego rywala. Ostat­nie mecze pokaza­ły, że w ofen­sy­wie i defen­sy­wie gramy dobrze. To będzie spec­jal­ny mecz, bo 90 min­ut zade­cy­du­je o pucharze, zade­cy­du­ją małe detale. Pokaza­l­iśmy swo­ją jakość w ostat­nich dwóch meczach, wiec jesteśmy na to gotowi – przyz­nał Neman­ja Nikolić. Podob­ne­go zda­nia jest szkole­niowiec Legii. — Mecze z Lechem do tej pory nie były do siebie podob­ne, w tym meczu zagra­ją ci którzy z nami nie grali. Na pewno to nie będzie łatwy mecz, a tak naprawdę ten, kto gra w tym finale mówi samo na siebie, bo zagra aktu­al­ny jeszcze mis­trz Pol­s­ki i zdoby­w­ca Pucharu Polski.

- Aby wygrać trze­ba  zagrać dobrze w defen­sy­wie i ofen­sy­wie. Znamy naszego rywala, gral­iśmy już z Lechem kil­ka meczów, więc mate­ri­ał mamy. Druży­na jest w bard­zo dobrym stanie, nie powin­no być wąt­pli­woś­ci, wszyscy chcą grać i są przy­go­towani do tego meczu.

Rok temu w finale tri­um­fowała legia, wygry­wa­jąc 2–1. - Nie ma co porówny­wać tego ostat­niego finału z tym, bo każdy mecz jest inny. Nasz zespół, jak i Lech bard­zo się zmieniły. Gramy bard­zo dobrze, mamy swój plan na to spotkanie, bo chce­my, aby Puchar został w naszych rękach. Każdy najm­niejszy błąd może zade­cy­dować o wyniku tej rywal­iza­cji – twierdzi Rzeźniczak.

Niedawno w medi­ach było głośno na tem­at poty­cz­ki słownej Jana Urbana z Neman­ją Nikoli­ciem. Węgi­er wyjaśnił zaist­ni­ałą sytu­ację — Myślę że to tren­er Urban był zden­er­wowany, a nie ja, ponieważ to było jego zdanie, a ja nie odpowiedzi­ałem. Nie sądzę, abym z tych bramek z Lechem miał­by się cieszyć bardziej. Moim zadaniem jest sku­pi­ać się na mojej drużynie i wykony­wać zada­nia od trenera.

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.