02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sadajew: Liczy się tylko Lech Poznań

Sadajew: Liczy się tylko Lech Poznań

Napast­nik Kole­jorza sezon rozpoczy­nał w Lechii, a już w sobotę przyjdzie mu  się zmierzyć z były­mi kolega­mi – Ten mecz to dla mnie nic spec­jal­nego, ale nie lekce­ważę prze­ci­wni­ka. Na treningach daję z siebie wszys­tko, by być jak najlepiej przy­go­towanym. Ter­az liczy się tylko Lech Poz­nań – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Zaur Sadajew.

Odchodząc z Lechii Sada­jew trenował w zes­pole rez­erw, ale jak mówi, nie ma żad­nego żalu do ekipy z Trójmi­as­ta – Nie został we mnie żaden żal. Mogę powiedzieć, że to był mój pier­wszy wyjazd do Europy i wspom­i­nam ten czas bard­zo miło, to są fajne wspomnienia.

Wyda­je się, że nie ma w zes­pole Kole­jorza oso­by, która lep­iej znała­by drużynę tren­era Brzęcz­ka – To nie będzie łatwy mecz. Oni przy­jadą pod­wójnie zmo­ty­wowani, szczegól­nie wzglę­dem mojej oso­by. Gram w innym zes­pole i również nastaw­iam się prze­ci­wko nim. Myślę że to będzie bard­zo ciekawe spotkanie – zapew­nia napastnik.

Do zdrowia wraca Vojo Ubi­parip, jest także Daw­id Kow­nac­ki, więc rywal­iza­c­ja na pozy­cji napast­ni­ka jest duża – Nawet jak Vojo był kon­tuzjowany, to był ktoś, kto grał na tej pozy­cji. Ja częs­to zaczy­nałem na ław­ce, więc jego powrót nie wpły­wa na mnie źle, wręcz pozy­ty­wnie. Im więcej jest ludzi, tym więk­sza konkurenc­ja, a i ja będę wyma­gał od siebie więcej – przyznaje.

For­ma, którą prezen­tu­je Sada­jew nie jest zad­owala­ją­ca. Słabe mecze przepla­ta dobry­mi, strze­la­jąc co jak­iś czas bram­ki – Gdy odchodz­iłem z Lechii, to grałem w drugim zes­pole. Tam trenin­gi nie wyglą­dały tak dobrze, jak w pier­wszej drużynie. Po przyjś­ciu tutaj zaczy­nałem od niskiego poziomu i nieste­ty później przy­darzyła się kon­tuz­ja, która uniemożli­wiła mi trenin­gi. To znacznie przy­czyniło się do tego, że nie gram na sto pro­cent. Moja for­ma jest śred­nia, ale chcę być lep­szy i będę do tego dążył – zapew­nia Sadajew.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.