01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.36min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sisi: Zamierzam cieszyć się pobytem Poznaniu

Sisi: Zamierzam cieszyć się pobytem Poznaniu

Hisz­pan Sisinio był pier­wszym wzmoc­nie­niem mis­trzów Pol­s­ki w zimowym okienku trans­fer­owym. Fil­igra­nowy pomoc­nik to zawod­nik z ogrom­nym doświadczeniem.

29-let­ni piłkarz to wychowanek Valencii, w której jed­nak nie zagrzał dłu­go miejs­ca w pier­wszy zes­pole. Od rundy wiosen­nej będzie bronił barw Kole­jorza. — Zda­je sobie sprawę, że cele drużyny zmieni­a­ją się wraz z jej sytu­acją w tabeli. Być może ter­az pri­o­ry­tetem nie będzie wal­ka o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki, a zak­wal­i­fikowanie się do pucharów. Chcę też poma­gać młod­szym kole­gom i zamierzam cieszyć się pobytem Poz­na­niu. Jestem zad­owolony, że jestem członkiem wielkiej, klubowej rodziny – przyz­nał Sisi.

W juniorskiej reprezen­tacji Hisz­pan rywal­i­zował z … Szy­monem Pawłows­ki. Wów­czas kadra nar­o­dowa nowego zawod­ni­ka Lecha Poz­nań okaza­ła się lep­sza od Polaków.- Z Szy­monem nie roz­maw­ial­iśmy na ten tem­at, bo wtedy Hisz­pa­nia wygrała. Ter­az chy­ba cały czas Szymek do przeży­wa i nie roz­maw­iamy – zażar­tował pomoc­nik.

W poprzed­nich lat­ach Sisinio zma­gał się z trze­ma kon­tuz­ja­mi. Sam przyz­na­je, że wró­cił po nich sil­niejszy. — Kon­tuz­je, których piłkarz doz­na­je wpły­wa­ją na jego rozwój. Te które mi się przy­trafiły wpłynęły na mnie. Ter­az cieszę się, ze mogę grać. Cieszę się z każdego treningu. Inaczej patrzę na świat i życie. Jestem zad­owolony, że trafiłem do Lecha — oce­nia.

Hisz­pan jest niezwyk­le tech­nicznym piłkarzem. W Polsce takich zawod­ników się niezwyk­le ceni. — Liga pol­s­ka to liga, w której domin­u­ją aspek­ty fizy­czne. Jeśli Lech chce być drużyną domin­u­jącą, to tech­ni­ka jest jed­nak bard­zo waż­na. W poje­dynkach z zawod­nika­mi fizy­czny­mi będę miał mniejsze szanse – komen­tu­je.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.