01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-33min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Chcemy wyprzedzić Legię

Skorża: Chcemy wyprzedzić Legię

Dziś popołud­niu lechi­ci zmierzą się z Koroną Kielce. W tym roku kiel­czanie nie zaz­nali jeszcze poraż­ki. Z kolei jeśli Lech wygra to spotkanie, awan­su­je na fotel lid­era Ekstraklasy.

W zeszłym roku koro­niarze okupowali dolne miejs­ca tabeli. Ter­az jest znacznie lep­iej, a piłkarze Ryszar­da Tarasiewicza mogą nawet znaleźć się w górnej częś­ci zestaw­ienia – Korona obok Zaw­iszy jest najwięk­szym zaskocze­niem ligi. Wygrali dwa ostat­nie mecze, są w dobrej dys­pozy­cji, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wywal­czyli w niedzielę w trzech punk­tów. Drużynie dużo daje Olivi­er Kapo, który stanowi o sile ofen­sy­wnej – mówi tren­er Skorża.

Jesienią Lech prowadz­ił na Kol­porter Are­na 1:0 i 2:1, ale ostate­cznie zremisował w ostat­nich min­u­tach – To był mecz, w którym trze­ba było dobić Koronę. Ich stałe frag­men­ty były dla nas zabójcze i to była najbardziej bolesna stra­ta punk­tów. Musimy zro­bić wszys­tko, by punk­ty zostały w Poznaniu.

Jeśli Lech wygra dzisiejsze spotkanie, awan­su­je na fotel lid­era Ekstrak­lasy. Wszys­tko dzię­ki zwycięst­wu Lechii z Legią – Nasz cel jest taki, by wyprzedz­ić Legię w tabeli, Chce­my zro­bić wszys­tko, by to oni przy­jechali do nas w rundzie finałowej. W takim spotka­niu kluc­zowa będzie jakość gry. Nie będziemy się uspraw­iedli­wiać miejscem, gdzie ten mecz się odbędzie. Bez wzglę­du, gdzie z nimi zagramy, chce­my wygrać – apelu­je szkoleniowiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.