01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.27min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Chcemy wyprzedzić Legię

Skorża: Chcemy wyprzedzić Legię

Dziś popołud­niu lechi­ci zmierzą się z Koroną Kielce. W tym roku kiel­czanie nie zaz­nali jeszcze poraż­ki. Z kolei jeśli Lech wygra to spotkanie, awan­su­je na fotel lid­era Ekstraklasy.

W zeszłym roku koro­niarze okupowali dolne miejs­ca tabeli. Ter­az jest znacznie lep­iej, a piłkarze Ryszar­da Tarasiewicza mogą nawet znaleźć się w górnej częś­ci zestaw­ienia – Korona obok Zaw­iszy jest najwięk­szym zaskocze­niem ligi. Wygrali dwa ostat­nie mecze, są w dobrej dys­pozy­cji, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wywal­czyli w niedzielę w trzech punk­tów. Drużynie dużo daje Olivi­er Kapo, który stanowi o sile ofen­sy­wnej – mówi tren­er Skorża.

Jesienią Lech prowadz­ił na Kol­porter Are­na 1:0 i 2:1, ale ostate­cznie zremisował w ostat­nich min­u­tach – To był mecz, w którym trze­ba było dobić Koronę. Ich stałe frag­men­ty były dla nas zabójcze i to była najbardziej bolesna stra­ta punk­tów. Musimy zro­bić wszys­tko, by punk­ty zostały w Poznaniu.

Jeśli Lech wygra dzisiejsze spotkanie, awan­su­je na fotel lid­era Ekstrak­lasy. Wszys­tko dzię­ki zwycięst­wu Lechii z Legią – Nasz cel jest taki, by wyprzedz­ić Legię w tabeli, Chce­my zro­bić wszys­tko, by to oni przy­jechali do nas w rundzie finałowej. W takim spotka­niu kluc­zowa będzie jakość gry. Nie będziemy się uspraw­iedli­wiać miejscem, gdzie ten mecz się odbędzie. Bez wzglę­du, gdzie z nimi zagramy, chce­my wygrać – apelu­je szkoleniowiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.