02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.54min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Gotowi na serię wyjazdowych zwycięstw

Skorża: Gotowi na serię wyjazdowych zwycięstw

Lech zimą pozyskał trzech nowych piłkarzy, ale tylko David Hol­man zade­bi­u­tował w meczu z Pogo­nią Szczecin – Nie wypa­da mi marudz­ić, bo trafi­a­ją nowe twarze i to daje impuls całej drużynie. Nie wiem jed­nak, jak szy­bko uda się ich wkom­ponować do zespołu, bo czeka ich dużo pra­cy. Jesienią bram­ki strze­lała gru­pa zawod­ników i podob­nie będzie ter­az, ale mam nadzieję, że to Vojo będzie głównym strzel­cem – mówił jeszcze przed inau­gu­racją piłkarskiej wios­ny tren­er Skorża.

Vojo zagrał od pier­wszej min­u­ty w sobot­nim meczu z Pogo­nią, ale nic szczegól­nego na boisku nie pokazał — W sparingach Vojo zagrał bard­zo dobrze, bo strzelił 3 bram­ki, lecz najważniejsze jest zdrowie. W naszej drużynie jest to jedyny łow­ca bramek i liczę, że będzie skuteczny. Nasza gra opiera się na dużej rotacji, Daw­id Kow­nac­ki jest bard­zo wszech­stron­nym i uni­w­er­sal­nym zawod­nikiem i te momen­ty, kiedy będzie grał na skrzy­dle będą dla niego ważne.

Wciąż kon­tuzjowani są Karol Linet­ty i Jas­min Burić. W meczu z Por­tow­ca­mi na boisku pojaw­ił się z kolei Szy­mon Pawłows­ki, który zagrał 30 min­ut – Karol i Jasiu będą gotowi do gry w ciągu 2–3 tygod­ni. To są bard­zo poważne osła­bi­enia. Liczyłem, że Karol się rozwinie pod­czas tego okre­su przy­go­towaw­czego, lecz kon­tuz­ja to przekreśliła.

- W naszym zawodzie jesteś tak dobry jak twój ostat­ni mecz. Myślę, że kibice na bieżą­co wys­taw­ia­ją nam oce­ny. Ta run­da będzie zde­cy­dowanie wyrów­nana i waha­nia nie powin­ny się już przy­trafić .Jesteśmy wresz­cie gotowi na ser­ię wyjaz­dowych zwycięstw – twierdzi szkoleniowiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.