Skorża: Jutro Lechowi nie pomoże 40 tysięcy kibiców

- Jesteśmy zde­ter­mi­nowani, aby czter­nasty raz zdobyć Puchar Pol­s­ki dla Warsza­wy – pod­kreślał na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem z Lechem, tren­er Legii Warsza­wa, Maciej Skorża.

 

Przed jutrze­jszym meczem szko­liow­cowi „Wojskowy” sen z powiek spędzać mogą urazy niek­tórych jego zawod­ników. — Wciąż nie wiem, czy w jutrze­jszym meczu zagra­ją Kuba Rzeźniczak, Miroslav Radović oraz Dick­son Choto. Nasz sztab medy­czny zro­bi wszys­tko, aby oni mogli jutro zagrać – mówił przed meczem opiekun Legii.

- Nie dopuszczam do siebie myśli, aby Ivi­ca Vrdol­jak jutro nie zagrał. Nawet jeśli będzie go bolało, to i tak pojawi się na boisku. Z kolei Radović to ambit­ny chłopak, z Widzewem dograł spotkanie do koń­ca z urazem. Od tamtej pory w ogóle nie trenu­je, dziś po raz pier­wszy wyjdzie na boisko. Zobaczymy, czy ból ustąpi, czy będziemy musieli sobie poradz­ić bez niego – kon­tyn­uował szkole­niowiec „Wojskowych”.

Tren­er naszego jutrze­jszego rywala do Byd­goszczy zabrał 23 zawod­ników. - Chcę docenić ich wkład w dotar­cie do finału. To ważne, abyśmy byli tu jutro wszyscy razem – zaz­naczał Skorża.

Jutrze­jszy mecz jest niezwyk­le ważny dla obu zespołów, który ze sobą zagra­ją. Jego stawka będzie bard­zo wyso­ka. - To spotkanie, które być może zde­cy­du­je o tym, czy w bieżą­cym sezonie uda im się coś osiągnąć. Patrząc na ligę, wiele drużyn ma szanse na podi­um, a wśród nich jesteśmy i my, i Lech. Nawet w przy­pad­ku niepowodzenia w finałowym star­ciu, oba klu­by zachowa­ją szan­sę na europe­jskie puchary – oce­nia tren­er Legii.

Mimo tego, że Lech przez wielu ekspertów wskazy­wany jest w roli fawory­ta, zdaniem Macie­ja Sko­rży Legia także ma duże szanse na koń­cowy sukces. - Na papierze to oni mają sil­niejszy skład i drużynę. Swo­jej szan­sy upa­tru­je­my w tym, że w tym sezonie potrafil­iśmy już z nimi wygrać, a w rewanżowym spotka­niu potrafil­iśmy domi­nować – zaznaczył opiekun „Wojtkowych”. - Jutro Lechowi nie pomoże 40 tysię­cy kibiców. Wyni­ki Lecha w meczach wyjaz­dowych także nie wyglą­da­ją najlepiej. To kole­jny argu­ment, który prze­maw­ia za nami – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress