01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.32min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Lech powinien grać w pucharach

- Wywal­czyliśmy puchar w tak dra­maty­cznych okolicznoś­ci­ach. Lech na początku był lep­szy, zasłuże­nie strzelił gola i mógł prowadz­ić wyżej. Później zmie­nil­iśmy tak­tykę, co popraw­iło naszą grę – komen­tował prze­bieg meczu Maciej Sko­rża, tren­er Legii.

 

- Udało nam się wyrów­nać i gra zaczęła się od nowa. W końców­ce mogliśmy jeszcze przechylić sza­le na naszą korzyść. Mieliśmy trochę szczęś­cia przy uderze­niu Kieł­ba. O wygranej zade­cy­dowały rzu­ty karne, znakomi­cie inter­we­niował Wojtek przy pier­wszej “jede­nastce”. My wyko­rzys­tal­iśmy wszys­tkie szanse. Wierzę, że ta wygrana okaże się pozy­ty­wnym bodźcem. Mam nadzieję, że w lidze zaczniemy grać lep­iej i zdobędziemy możli­wie najwięk­szą ilość punktów.

- Całą druży­na pokaza­ła ogrom­ny charak­ter. Po słabej pier­wszej połowie nie zała­mal­iśmy się, cho­ci­aż rywal­i­zowal­iśmy z dobrym zespołem. W szat­ni nie musieliśmy się moty­wować. Każdy wiedzi­ał, że gramy źle. Cieszę się, że zespół pozy­ty­wnie zareagował,

- Uważam, że Lech powinien zagrać w europe­js­kich pucharach. To zespół z dużym charak­terem i doświad­cze­niem z gry w Europie, co może wyko­rzys­tać. Jego brak kwal­i­fikacji do Ligi Europy będzie dużą stratą dla pol­skiego futbolu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.