01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Nasze akcenty muszą być równomierne

Skorża: Nasze akcenty muszą być równomierne

Przede wszys­tkim po świet­nym meczu w Bełcha­towie, chci­ałbym żeby nasza gra nie straciła na jakoś­ci – mówił tren­er Sko­rża przed meczem z Koroną Kielce. — Wyglą­da na to, że tak jest, ale to zawsze wery­fiku­je boisko. Musimy być przy­go­towani na wysoko zaw­ies­zoną poprzeczkę. Druży­na z presją nigdy nie miała prob­lemów i na pewno w Kiel­cach będzie tak samo.

Prz­er­wa reprezen­ta­cyj­na już za nami i Kole­jorz wraca do wal­ki o ligowe punk­ty i gonie­nie czołów­ki tabeli —  Prz­er­wa reprezen­ta­cyj­na to była wal­ka o utrzy­manie dobrej dys­pozy­cji. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z jed­nej strony szko­da, że nie mamy w Lechu swo­jego reprezen­tan­ta, ale z drugiej przez te dwa tygod­nie miałem wszys­t­kich tutaj, na treningach — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji opiekun lechitów.

Kole­jorz ma za sobą świet­ną passę w ekstrak­lasie. Trze­ba zro­bić wszys­tko, by podtrzy­mać ją też w Kiel­cach — Na Legii gral­iśmy dobrze w defen­sy­wie, z Bełcha­towem w ofen­sy­wie, z Koroną spodziewamy się dobrej gry w powi­etrzu. Wiemy że Korona spec­jal­izu­je się w długich piłkach i to będzie ważne, żeby w tym ele­men­cie ją zneu­tral­i­zować. Dobry tech­nicznie w Koronie jest na przykład Jan­o­ta. Nasze akcen­ty muszą być równomierne. Musimy być dobrzy w defen­sy­wie, ale także skuteczni w ofen­sy­wie. Jest szansa, że Sada­jew i Kow­nac­ki zagra­ją razem w Kiel­cach — przyz­na­je z nadzieją.

W ostat­nich sparingach dobrze prezen­tował się Paulus Ara­ju­uri. Czy zatem tren­er Sko­rża da zagrać w niedzielę fińskiemu obroń­cy? —  Paulus Ara­ju­uri jest zde­cy­dowanie najlepiej gra­ją­cym w powi­etrzu zawod­nikiem i myślę, żeby go wys­taw­ić, jest blisko wejś­cia na boisko. Do dys­pozy­cji mam także Jana Bed­nar­ka, ale dzisi­aj nie zdradzę, kogo wys­taw­ię w niedzielę — kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.