01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.10min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Nie boimy się Jagielloni!

Skorża: Nie boimy się Jagielloni!

Dzisi­aj wiec­zorem lechi­ci zmierzą się z Jagiel­lonią Białys­tok, która obec­nie pla­su­je się pozy­cję wyżej niż Kole­jorz i ma jeden punkt przewagi.

Maciej Sko­rża pracę w Lechu zaczy­nał właśnie od wyjaz­dowego meczu z Jagiel­lonią. Wtedy górą byli białos­toczanie. Jak ten okres pra­cy w Poz­na­niu oce­nia tren­er Kole­jorza? – Nie jesteśmy tam, gdzie mieliśmy być.  Cieszę się jed­nak, że upo­ral­iśmy się z więk­szy­mi kon­tuz­ja­mi i ter­az musimy dojść jak najszy­b­ciej do formy. Nieste­ty cały czas kon­tuzjowany jest Darko i nie wiemy jak to dłu­go potr­wa. Wraca Karol, a wiemy jak bard­zo jest ważnym piłkarzem w drugiej linii. Ja cały czas odczuwam niedosyt, ale są strony dobre i złe. Wydawało się, że uda się zro­bić krok do przo­du, jed­nak te miesiące przy­go­towań nie były takie, jak bym chciał.

Do tej pory Kole­jorz na włas­nym boisku prze­grał tylko raz, na początku roz­gry­wek z Wisłą Kraków. Jakie spotkanie czeka nas dzisi­aj? – Nikt z nas nie boi się Jagiel­loni, mamy do nich duży sza­cunek, bo wykon­ali zimą kawał dobrej robo­ty, poza tym mają dużą skuteczność na wyjaz­dach. Wygrali w Warsza­w­ie i we Wrocław­iu i bylibyśmy nierozsąd­ni, gdy­byś nie zwró­cili na to uwa­gi. Każdy mecz jest jed­nak inny i poprzed­nie wyni­ki nie będą miały żad­nego znaczenia – przyz­nał opiekun lechitów.

Do tej pory rywalem poz­na­ni­aków były drużyny z ogo­na ligowej tabeli. Ter­az czeka nas wal­ka z rywalem sąsiadu­ją­cym w zestaw­ie­niu– Teo­re­ty­cznie i prak­ty­cznie będzie to naj­solid­niejszy ryw­al w tym roku i na pewno jutro będzie to widać. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie na odpowied­nim poziomie, który będzie adek­wat­ny do miejsc zaj­mowanych w tabeli.

Wtorkowy mecz w Pruszkowie z wysokoś­ci try­buny oglą­dał tren­er Pro­bierz, ale pewne jest, że jutrze­jszy skład Lecha będzie się różnił od tego, który rywal­i­zował ze Zniczem – Decyzję kto zagra będę pode­j­mował na bieżą­co, widzę w jakiej formie są zawod­ni­cy. W mojej głowie kadra się już zarysowu­je, ale jeszcze nie wiem kto wyjdzie w pier­wszym składzie. Sko­rzys­tam z tych piłkarzy, którzy są tak­ty­cznie i fizy­cznie najlepiej na ten mecz przy­go­towani. Na pewno skład będzie taki, który da nam gwarancję zwycięst­wa – kończy szkoleniowiec.

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.