27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.38min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Nie boimy się Jagielloni!

Skorża: Nie boimy się Jagielloni!

Dzisi­aj wiec­zorem lechi­ci zmierzą się z Jagiel­lonią Białys­tok, która obec­nie pla­su­je się pozy­cję wyżej niż Kole­jorz i ma jeden punkt przewagi.

Maciej Sko­rża pracę w Lechu zaczy­nał właśnie od wyjaz­dowego meczu z Jagiel­lonią. Wtedy górą byli białos­toczanie. Jak ten okres pra­cy w Poz­na­niu oce­nia tren­er Kole­jorza? – Nie jesteśmy tam, gdzie mieliśmy być.  Cieszę się jed­nak, że upo­ral­iśmy się z więk­szy­mi kon­tuz­ja­mi i ter­az musimy dojść jak najszy­b­ciej do formy. Nieste­ty cały czas kon­tuzjowany jest Darko i nie wiemy jak to dłu­go potr­wa. Wraca Karol, a wiemy jak bard­zo jest ważnym piłkarzem w drugiej linii. Ja cały czas odczuwam niedosyt, ale są strony dobre i złe. Wydawało się, że uda się zro­bić krok do przo­du, jed­nak te miesiące przy­go­towań nie były takie, jak bym chciał.

Do tej pory Kole­jorz na włas­nym boisku prze­grał tylko raz, na początku roz­gry­wek z Wisłą Kraków. Jakie spotkanie czeka nas dzisi­aj? – Nikt z nas nie boi się Jagiel­loni, mamy do nich duży sza­cunek, bo wykon­ali zimą kawał dobrej robo­ty, poza tym mają dużą skuteczność na wyjaz­dach. Wygrali w Warsza­w­ie i we Wrocław­iu i bylibyśmy nierozsąd­ni, gdy­byś nie zwró­cili na to uwa­gi. Każdy mecz jest jed­nak inny i poprzed­nie wyni­ki nie będą miały żad­nego znaczenia – przyz­nał opiekun lechitów.

Do tej pory rywalem poz­na­ni­aków były drużyny z ogo­na ligowej tabeli. Ter­az czeka nas wal­ka z rywalem sąsiadu­ją­cym w zestaw­ie­niu– Teo­re­ty­cznie i prak­ty­cznie będzie to naj­solid­niejszy ryw­al w tym roku i na pewno jutro będzie to widać. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie na odpowied­nim poziomie, który będzie adek­wat­ny do miejsc zaj­mowanych w tabeli.

Wtorkowy mecz w Pruszkowie z wysokoś­ci try­buny oglą­dał tren­er Pro­bierz, ale pewne jest, że jutrze­jszy skład Lecha będzie się różnił od tego, który rywal­i­zował ze Zniczem – Decyzję kto zagra będę pode­j­mował na bieżą­co, widzę w jakiej formie są zawod­ni­cy. W mojej głowie kadra się już zarysowu­je, ale jeszcze nie wiem kto wyjdzie w pier­wszym składzie. Sko­rzys­tam z tych piłkarzy, którzy są tak­ty­cznie i fizy­cznie najlepiej na ten mecz przy­go­towani. Na pewno skład będzie taki, który da nam gwarancję zwycięst­wa – kończy szkoleniowiec.

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.