06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.26min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Nie zamierzamy kalkulować

Skorża: Nie zamierzamy kalkulować

Dziś lechi­ci roze­gra­ją ostat­ni mecz w tym sezonie i miejmy nadzieję, że przy­p­ieczę­tu­ją mis­tr­zows­ki tytuł – To dla nas bard­zo ważny mecz – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Maciej Skorża.

W rundzie finałowej do tej pory Kole­jorz prze­grał tylko raz. W meczu na INEA Sta­dion­ie lep­si okaza­li się piłkarze Jagiel­lon Białys­tok – Lech ma potenc­jał, by wygrać z każdym w lidze. Spodziewal­iśmy się trud­nych meczów w Gdańsku czy w Warsza­w­ie, ale wiedzieliśmy, że mamy siłę by wygrać wszystko.

Mis­tr­zows­ki tytuł mógł trafić do rąk poz­na­ni­aków w środę, jed­nak wyni­ki nie ułożyły się po myśli lechitów – Zas­tanaw­iałem się, co zro­bić, jak dobrze zareagować. Słuchal­iśmy wyniku jaki jest w Gdańsku. Widocznie tak ma być, że wszys­tko rozstrzyg­nie się w ostat­niej kole­jce i bard­zo dobrze. Nie zamierza­my kalku­lować. Nie usta­lamy tak­ty­ki pod remis. Jesteśmy w dobrej formie, kreu­je­my dobre sytu­acje, chce­my to wygrać – przyz­na­je tren­er Skorża.

Wisła Kraków do Poz­na­nia przy­jedzie w nieco okro­jonym składzie, ale jak twierdzi tren­er Sko­rża, to i tak będzie cięż­ki mecz  — Nie chcę za bard­zo budować Wisły, ale każdy kto się piłką intere­su­je i spo­jrzy na ich skład, to powie, że to jed­na z lep­szych zespołów w Ekstrak­lasie. Nie może­my prze­sadz­ić z optymizmem, jeśli chodzi o for­mę Wisły. Musimy zagrać, jak najlepiej, ja mam pełen kom­fort. Jest kilku piłkarzy, którzy są poobi­jani, ale nie mam syg­nałów które by mnie martwiły.

- Znacznie wyżej cenię mis­tr­zost­wo, gdzie trze­ba obronić mis­tr­zost­wo. To ogrom­na pres­ja, ale zakończyła sie dobrze. Wciąż mamy rez­er­wy i mam nadzieję, że pro­ces budowy będzie właś­ci­wym kierunk­iem i właś­ci­we oso­by do nas dołączą. Szat­nia musi być przewi­etr­zona, musimy uzu­pełnić for­ma­c­je, wzmoc­nić. Bez wzglę­du na miejsce, władze klubu tak o tym myślą – kończy opiekun lechitów.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.