Skorża: obie drużyny chciały wygrać i obie straciły 2 punkty

- Myślę, że końcówka tego meczu jeszcze trzy­ma wszys­t­kich w emoc­jach. I zacznę właśnie od koń­ca, bo uważam, że to był naja­trak­cyjniejszy frag­ment spotka­nia. Obie drużyny postaw­iły wszys­tko na jed­ną kartę i chci­ały strzelić gola. U nas np. jed­nej z sytu­acji nie wyko­rzys­tał Janusz Gol — mówił na kon­fer­encji pra­sowej Maciej Skorża.

- Jeśli chodzi o środek spotka­nia, to Lech nas przy­cis­nął, groźniej zaatakował. Trud­niej nam było utrzy­mać się przy piłce, ale wys­zliśmy do prze­ci­wni­ka, na kon­tratak i po wejś­ciu Michała Żyro gra trochę się oży­wiła. Lech miał więcej groźnych sytu­acji pod nasza bramką i szko­da kilku naszych sytu­acji, ale myślę, że remis jest wynikiem spraw­iedli­wym, bo różne były okresy gry, ale ostate­cznie był to wyrów­nany mecz.

- Na pewno z tego remisu nikt nie jest zad­owolony, bo obie drużyny chci­ały wygrać i obie drużyny straciły 2 punk­ty. Tonew był dziś dla nas niespodzianką. Spodziewal­iśmy się, że Bakero zagra skrzy­dłowym, ale myślałem bardziej o Wilku. Myślę, że z Tonewem dobrze radz­ił sobie u nas Jędrzejczyk.

- Lech dobrze grał piłką, a z  mojej per­spek­ty­wy, na ciepłe słowa zasłużył młody zawod­nik – Marcin Kamińs­ki i ten zawod­nik był dla mnie zaskocze­niem. U nas Ivi­ca poszedł va banque i nieste­ty nie udało się. Cza­sem po pros­tu braku­je szczęś­cia. Pił­ka mu odskoczyła i szko­da tej sytu­acji, ale taka jest właśnie pił­ka. Mimo, że żad­na bram­ka nie padła, to zapamię­tamy go i nikt, kto był na tym spotka­niu, nie mógł się nudz­ić i żałować, że stracił 1,5 godziny.

- Opinia, że Legia gra najład­niejszą piłkę jest subiek­ty­w­na. Każdy mecz jest inny i np. dzisi­aj trafil­iśmy na sil­nego rywala. Chcieliśmy grać otwartą piłkę, ale Lech nam na to nie poz­wolił. Dzisi­aj to właśnie Lech grał ład­niej. Gra się tak, jak prze­ci­wnik pozwala. A dziś dobrze grali obroń­cy Lecha. To był trud­ny mecz dla obu drużyn. Jak już wspom­ni­ałem, dobry wys­tęp Kamińskiego, który blokował Ljubo­ję i my na pewno spodziewal­iśmy się więcej — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress