02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.32min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Poprawić efektywność gry

Skorża: Poprawić efektywność gry

Już dziś lechi­ci zmierzą się z ostat­nią ekipą Ekstrak­lasy, Zaw­iszą Byd­goszcz. Łat­wo na pewno nie będzie, ale czas przeła­mać passę na wyjaz­dach i zdobyć trzy punkty.

Byd­goszczanie pla­su­ją się na ostat­nim miejs­cu w tabeli, jed­nak wios­ną w czterech meczach nie stra­cili jeszcze bram­ki – Zależy jak spo­jrzymy na tabelę. Jeśli mówimy o czterech ostat­nich meczach, to nie gramy z naj­gorszą drużyną ligi. Nie mówię tego, by się uspraw­iedli­wiać, tylko nie wol­no nam myśleć, że gramy z out­siderem ligi. Jeśli nie potrak­tu­je­my Zaw­iszy podob­nie jak Jagiel­loni, to może­my wró­cić do Poz­na­nia bez punk­tów. Musimy pokazać, że nawet bez Łukasza Trał­ki potrafimy wygry­wać – mówił na kon­fer­encji tren­er Skorża.

Zimą w Byd­goszczy doszło wręcz do rewolucji kadrowej i nowi piłkarze spisu­ją się całkiem przyz­woicie – Anal­i­zowal­iśmy Zaw­iszę, nasz anal­i­tyk oglą­dał ich mecze, a Tomek Rząsa był na ostat­nim meczu. Zaw­isza wniósł nową jakość. Zawod­ni­cy ofen­sy­wni są bard­zo groźni, przekon­al­iśmy się o tym w meczu z Wisłą. Zaw­isz gra bard­zo dobrze, będziemy musieli się moc­no nag­im­nastykować, żeby wygrać.

- Myślę, że to jest druży­na która dostała nowy impuls, men­tal­nie też się zmieniła. To nie jest zespół, który prosi o najm­niejszy wymi­ar kary, tak jak to było jesienią. Ter­az potrafi grać bard­zo kon­sek­went­nie pod naporem prze­ci­wni­ka. To jest aspekt który pier­wszy mi się rzu­ca w oczy, jeśli miałbym porów­nać ich do meczów z jesieni – doda­je szkoleniowiec.

Jesienią w Poz­na­niu było 6:2. Jak trze­ba zagrać dzisi­aj, aby zgar­nąć kom­plet punk­tów? – Musimy zde­cy­dowanie popraw­ić efek­ty­wność naszej gry. Na razie troszkę kule­je roze­granie, nie jest takie dobre jak mogło­by być. Nie potrafimy wyko­rzys­tać naszego potenc­jału. W Byd­goszczy to my będziemy częś­ciej się utrzymy­wać przy piłce, liczę, że wykaże­my się więk­szym spoko­jem przy ataku. Zna­j­du­je­my się bard­zo łat­wo przy bram­ce prze­ci­wników, ale później nie wyglą­da to najlepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.