01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-19godz.-17min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Poprawić efektywność gry

Skorża: Poprawić efektywność gry

Już dziś lechi­ci zmierzą się z ostat­nią ekipą Ekstrak­lasy, Zaw­iszą Byd­goszcz. Łat­wo na pewno nie będzie, ale czas przeła­mać passę na wyjaz­dach i zdobyć trzy punkty.

Byd­goszczanie pla­su­ją się na ostat­nim miejs­cu w tabeli, jed­nak wios­ną w czterech meczach nie stra­cili jeszcze bram­ki – Zależy jak spo­jrzymy na tabelę. Jeśli mówimy o czterech ostat­nich meczach, to nie gramy z naj­gorszą drużyną ligi. Nie mówię tego, by się uspraw­iedli­wiać, tylko nie wol­no nam myśleć, że gramy z out­siderem ligi. Jeśli nie potrak­tu­je­my Zaw­iszy podob­nie jak Jagiel­loni, to może­my wró­cić do Poz­na­nia bez punk­tów. Musimy pokazać, że nawet bez Łukasza Trał­ki potrafimy wygry­wać – mówił na kon­fer­encji tren­er Skorża.

Zimą w Byd­goszczy doszło wręcz do rewolucji kadrowej i nowi piłkarze spisu­ją się całkiem przyz­woicie – Anal­i­zowal­iśmy Zaw­iszę, nasz anal­i­tyk oglą­dał ich mecze, a Tomek Rząsa był na ostat­nim meczu. Zaw­isza wniósł nową jakość. Zawod­ni­cy ofen­sy­wni są bard­zo groźni, przekon­al­iśmy się o tym w meczu z Wisłą. Zaw­isz gra bard­zo dobrze, będziemy musieli się moc­no nag­im­nastykować, żeby wygrać.

- Myślę, że to jest druży­na która dostała nowy impuls, men­tal­nie też się zmieniła. To nie jest zespół, który prosi o najm­niejszy wymi­ar kary, tak jak to było jesienią. Ter­az potrafi grać bard­zo kon­sek­went­nie pod naporem prze­ci­wni­ka. To jest aspekt który pier­wszy mi się rzu­ca w oczy, jeśli miałbym porów­nać ich do meczów z jesieni – doda­je szkoleniowiec.

Jesienią w Poz­na­niu było 6:2. Jak trze­ba zagrać dzisi­aj, aby zgar­nąć kom­plet punk­tów? – Musimy zde­cy­dowanie popraw­ić efek­ty­wność naszej gry. Na razie troszkę kule­je roze­granie, nie jest takie dobre jak mogło­by być. Nie potrafimy wyko­rzys­tać naszego potenc­jału. W Byd­goszczy to my będziemy częś­ciej się utrzymy­wać przy piłce, liczę, że wykaże­my się więk­szym spoko­jem przy ataku. Zna­j­du­je­my się bard­zo łat­wo przy bram­ce prze­ci­wników, ale później nie wyglą­da to najlepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.