02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.54min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Razem z kibicami stworzymy świetne widowisko

Skorża: Razem z kibicami stworzymy świetne widowisko

Już w czwartek Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym boisku węgier­s­ki Videoton. Dla Kole­jorza to najważniejszy mecz w rundzie jesiennej.

- Jutrze­jszy mecz będzie dla nas bard­zo ważny, choć awans rozstrzyg­nie się na Węgrzech. To dla nas ogrom­na szansa, aby wypra­cow­ać jak najwięk­szą przewagę. Będziemy oto zab­ie­gać ze wszys­t­kich sił. Bard­zo dobrze, że decyz­ja o gra­niu przy pustych try­bunach została zaw­ies­zona. Razem z kibi­ca­mi stworzymy świetne wid­owisko – przyz­nał tren­er Maciej Sko­rża. — Jesteśmy zmo­bi­li­zowani na to spotkanie. Nie może­my bać się rywala. Musimy być drużyną, która wie, czego chce — musimy być skuteczni. Videoton to ostat­nia przeszko­da, aby osiągnąć nasze założe­nia i nasze cele – dodał opiekun mis­trzów Polski.

Dla poz­na­ni­aków mecz z Węgra­mi będzie najważniejszą poty­czką tej jesieni. Podob­nie dla tren­era Sko­rży będzie to ważny poje­dynek w kari­erze. — Ja nie mam zbyt dużych doświad­czeń w europe­js­kich pucharach, raptem kilka­naś­cie meczów. To wyjątkowe spotkanie, mecz na który czekałem od czterech lat. Mam okazję znów awan­sować do fazy grupowej Ligi Europe­jskiej – przyz­na­je opiekun mis­trzów Polski.

Videoton rozpoczął zma­gania ligowe jeszcze gorzej niż Lech Poz­nań. Węgrzy w pię­ciu kole­jkach aż cztery razy musieli uznać wyżs­zość rywali. — To wyjątkowy dwumecz, na który pra­cow­al­iśmy z wielo­ma ludź­mi w klu­bie. Wszyscy czu­ją, ile może­my zyskać, jak wygrana może wpłynąć na drużynę i na Lecha. Nie będzie ze strony piłkarzy prob­lemów z graniem – 100%. Nie będziemy patrzeć na Videoton i jego prob­le­my. Musimy zagrać najlepiej jak potrafimy. Piłkarze muszą to zrozu­mieć i myślę, że tego nie brakuje

Na inau­gu­rację zma­gań w tym sezonie Lech Poz­nań pokon­ał warsza­wską Legię w spotka­niu u Super­puchar Pol­s­ki. Był to najlep­szy mecz Kole­jorza w rundzie jesi­en­nej. — Nasza for­ma ma iść w górę. Liczę na to, że szy­bko wrócimy do tej dys­pozy­cji. Wiemy, że jesteśmy dobrą drużyną. Mamy prob­le­my, które trak­tu­je­my jako prze­jś­ciowe, ale chce­my je szy­bko napraw­ić – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.