02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Rudnevs przesądził o wyniku

Maciej Sko­rża był rozczarowany wynikiem dzisiejszego spotka­nia. Jego zdaniem Legia zagrała dobry mecz i nie zasłużyła na porażkę. – Myślę, że postawa drużyny zasługu­je na ciepłe słowo – powiedzi­ał na kon­fer­encji prasowej.

 

- Nasz plan był sto­sunkowo prosty. Chcieliśmy zneu­tral­i­zować drugą lin­ię, odciąć od niej napast­ni­ka i nie poz­wolić na dłuższą grę w ataku pozy­cyjnym. Prak­ty­cznie udawało nam się to przez dłu­gi czas. Dzisi­aj jestem rozd­wo­jony, bo uważam, że zawod­ni­cy zro­bili wszys­tko, żeby wygrać. Włożyli dużo sił i zdrowia. Mieliśmy wystar­cza­ją­co sytu­acji, aby zdobyć bramkę: Manu w pier­wszej połowie, czy Vdorl­jak w drugiej. Cią­gle nam czegoś brakowało. Popełnil­iśmy błąd w defen­sy­wie, który skutkował stratą punktów.

- Nie zgadzam się z decyzją sędziego odnośnie sytu­acji z drugiej połowy. Sędzia musi w takich sytu­ac­jach pokazać czer­woną kartkę.

- Jesteśmy przy­bi­ci ten rezul­tatem, bo inaczej odbier­al­ibyśmy go, gdy­by druży­na zagrała zły mecz. Wtedy moglibyśmy to zrozu­mieć. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Wszys­tko wskazu­je na to, że Puchar Pol­s­ki będzie naszą jedyną szan­są na sukces, na zdoby­cie jakiegoś tro­feum w tym sezonie. Naszym obow­iązkiem jest gra na całego i musimy zro­bić wszys­tko, żeby pokon­ać Lechię i awan­sować do finału.

- Nasz cel to wywal­czyć miejsce na podi­um i mamy szan­sę na to, by wal­czyć o drugie miejsce. Zobaczymy, jak w tej kole­jce pójdzie Jagiel­loni i Zagłębiu. Ja wierzę w drużynę, ta run­da jest dla nas jak dro­ga przez mękę. Wyni­ki nie odzwier­cied­la­ją naszej gdy i sytu­acji, które sobie stwarza­my. Nie potrafimy wygrać od 6 mar­ca, ale taki jest sport.

- Wszyscy znamy Rud­nevsa i zdawal­iśmy sobie sprawę, że wejdzie w 2 połowie. To wiel­ka indy­wid­u­al­ność. Wiedzi­ał gdzie się znaleźć, zachował zim­ną krew i przesądz­ił o zwycięst­wie. Są takie sytu­acje, w których klasa zawod­ni­ka jest tak duża, że uczu­lanie obrońców nie wystarcza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.