01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.14godz.31min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Zmiany są nieuniknione

Skorża: Zmiany są nieuniknione

Dziś o 18 Kole­jorz zmierzy się na wyjeździe z beni­aminkiem z Bełcha­towa. Będzie to jedy­na okaz­ja by się pod­bu­dować przed rewanżowym meczem z Błękitnymi.

Poz­na­ni­a­cy prz­er­wę świąteczną spędzą na treningach. Taką decyzję pod­jął szkole­niowiec po porażce z Błęk­it­ny­mi – Nie będzie w ogóle świąt. Po wyniku w Star­gardzie trenu­je­my przez świę­ta, wol­nego nie będzie. Musimy się jak najlepiej przy­go­tować do rewanżu.

Jesienią Kole­jorz na boisku zde­molował beni­amin­ka, wygry­wa­jąc 5:0. Jak będzie ter­az? – Parę miesię­cy temu my tu wygral­iśmy kilko­ma bramka­mi. Zmie­nili tren­era, na pewno jest to czyn­nik bardziej mobi­lizu­ją­cy. Przewa­ga psy­cho­log­icz­na jest po naszej stron­ie, to my jesteśmy drużyną, która powin­na nadawać ton w grze. Jedziemy po trzy punk­ty i będziemy ciężko o to walczyć.

Mecz w Bełcha­towie będzie kole­jną okazją do przeła­ma­nia się w meczach wyjaz­dowych. Jak Kole­jorz radzi sobie na obcych sta­dionach dobrze wszyscy wiedzą. Tylko dwa zwycięst­wa w sezonie – W 90% jest to kwes­t­ia men­tal­na, bo to nie jest rzecz nor­mal­na, że wyjeżdżamy za granice mias­ta i jesteśmy inną drużyną. U nas nikt nie może wygrać, a na wyjaz­dach dzieją się różne dzi­wne rzeczy. Pracu­je­my nad tym, wierzę w to, że jest to gru­pa, która potrafi odmienić oblicze gry na wyjaz­dach. Jesteśmy w stanie wygrać każdy mecz na wyjeździe, tylko kwest­ią jest to, aby być sobą od pier­wszej do ostat­niej minuty.

Po pucharowym bla­mażu, tren­er Sko­rża zapowiedzi­ał zmi­any w składzie.  – Jest parę znaków zapy­ta­nia. Mamy mało cza­su po meczu pucharowym i będziemy czekać co do infor­ma­cji o stanie zdrowia niek­tórych zawod­ników. Będą zmi­any, to nie ule­ga żad­nej wąt­pli­woś­ci, ale kon­tuz­je ogranicza­ją mi pole manewru.

Kogo więc do dys­pozy­cji będzie miał sztab szkole­niowy przed meczem z Bełcha­towem? – Na pewno nie zagra Karol, to był twardy mecz i Karol nabaw­ił się urazu mięś­nia czworogłowego i czeka go prz­er­wa.  Djoum i Kei­ta — oby­d­waj mieli prob­le­my zdrowotne dlat­ego nie pojaw­ili się w Star­gardzie. Kow­naś jest moc­no poobi­jany, także czekamy do ostat­niego momen­tu z decyzją czy zagra, czy nie.

W meczu z Błęk­it­ny­mi na boisku pojaw­ił się też Vojo Ubibapirp, ale Serb niczego nie pokazał – Jeśli ja przes­tanę na niego liczyć, to nie ma po co być w szat­ni. Vojo jest chory, mam nadzieję, że szy­bko dojdzie do siebie. Nie mamy wielu napast­ników i liczę, że jest w stanie nam pomóc.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.