Słaba sprzedaż karnetów

Jutro rozpocznie się sprzedaż otwarta kar­netów na mecze Lecha w rundzie jesi­en­nej. Po bard­zo dobrym otwar­ciu sezonu przez podopiecznych Jose Mari Bakero moż­na było spodziewać się, że zain­tere­sowanie wejś­ciówka­mi na mecze “Kole­jorza” będzie bard­zo duże. Jed­nak trwa­ją­cy protest Grup Kibi­cows­kich Lecha oraz słabe wyni­ki w poprzed­nim sezonie nie zachę­ciły kibiców do ich zakupu.

Do dzisi­aj trwa sprzedaż zamknię­ta kar­netów na mecze Lecha. W poprzed­niej rundzie sprzedano ich 12500, lecz w tej wynik będzie praw­dopodob­nie zde­cy­dowanie mniejszy. Na ich zakup nie zde­cy­dowała się pon­ad połowa fanów, którzy posi­adali bile­ty na wszys­tkie mecze “Kole­jorza”. Władze klubu liczą na to, że wynik poprawi się, gdy rozpocznie się sprzedać otwarta.

Ta jed­nak też nie gwaran­tu­je choć­by zbliże­nia się do wyniku z zeszłego sezonu. Mecz we Wronkach pokazał, że Lech miał prob­lem z zapełnie­niem nawet małego sta­dionu, którego pojem­ność wynosi 3500. Zain­tere­sowa­nia nie zmienia także fakt, że w tej rundzie w Poz­na­niu odbędą się dwa najbardziej elek­tryzu­jące mecze dla kibiców: z Legią oraz Wisłą.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress