03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.0min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Śląsk — Lech: Wygrać wreszcie we Wrocławiu

Śląsk — Lech: Wygrać wreszcie we Wrocławiu

Jutro o 20:30 Kole­jorz zagra ze Śląskiem Wrocław na sta­dion­ie, na którym jeszcze nie wygrał.

Lechowi jak po grudzie idą mecze we Wrocław­iu. Trzy ostat­nie star­cia kończyły się remisa­mi (1:1, 1:1 0:0), a trzy punk­ty ze stol­i­cy Dol­nego Śląs­ka Kole­jorz wywiózł… sie­dem lat temu. W 2010 roku wygrał tam 2:1.

Wrocław­ianom wiedzie się w tym sezonie nie naj­gorzej. Na dziewięć meczów wygrali trzy, cztery zremisowali i dwukrot­nie prze­grali. Warto dodać, że przed włas­ną pub­licznoś­cią tri­um­fowali trzykrot­nie. Ostat­nio pokon­ali warsza­wską Legię 2:1, a w mio­n­ionej kole­jce zremisowali w Zabrzu z Górnikiem 2:2. Cztery ostat­nie gole strzelił dobrze znany w Poz­na­niu Marcin Robak.

-Jest w dobrej formie, strzela bram­ki i to dla nas powód do satys­fakcji. My przy­go­towal­iśmy go do sezonu, a to że odszedł z Lecha to jego decyz­ja. To dobrze, że strzela, chci­ałbym aby Marcin Robak był w tym sezonie królem strzel­ców, a my mis­trzem. Tak było­by ide­al­nie — mówił dziś tren­er Nenad Bjelica.

Tren­er Bjel­i­ca w piątkowym meczu nie będzie mógł sko­rzys­tać z Volodymyra Kostevy­cha (kon­tuz­ja) oraz Macie­ja Gajosa (pauza za kart­ki). - Na pewno nie zagra Maciej Gajos, Volodymyr Kostevych i Niko­la Vujadi­nović. Darko jest w lep­szej formie, nie jest gotowy na 90 min­ut, ale może grać nawet 60 min­ut. Całego meczu jed­nak nie wytrzyma. 

Jutrze­jsze star­cie będzie pier­wszą okazją do rywal­iza­cji z byłym trenerem Kole­jorza, Janem Urbanem. — Do każdego meczu przy­go­towu­je­my drużynę tak samo. Nie ma znaczenia, że Janek pra­cow­ał w Lechu. Dobrze poz­nał drużynę, zostaw­ił ja w dobrym stanie fizy­cznym. W tym roku osią­ga bard­zo dobre wyni­ki, jest tuż za nami i za Legią. My mamy dużo nowych zawod­ników, których on nie zna. Część drużyny jed­nak zna i to może mu pomóc, na ile, przekon­amy się jutro — kończy opiekun Poz­nańskiej Lokomotywy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.