07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.35min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Śląsk nie przegrał od września

Odkąd trenerem Śląs­ka, we wrześniu 2010 roku, został Orest Lenczyk, ten nie prze­gry­wał żad­nego spotka­nia ligowego. Sześć razy wygrał i tyle samo zremisował. W piątek Lecha czeka więc przeprawa z zespołem niezwyk­le wyma­ga­ją­cym, ale i bezwzględnym.

 

6. zespół ligi już jesienią, po zmi­an­ie szkole­niow­ca, grał dobry fut­bol, ale wios­ną jest on jeszcze lep­szy. Na uwagę zasługu­je gra for­ma­cji obron­nej, która w żad­nym meczu nie straciła więcej, niż jed­nej bram­ki. Śląsk „urwał” już punk­ty czołowym drużynom ligi, z Lechią i Legią na czele.

Naj­jaśniejszą postacią Śląs­ka ‚od tego cza­su, jest niewąt­pli­wie Prze­mysław Kaźmier­czak, który zaczął rządz­ić i dzielić w środ­ku pola. Ten pomoc­nik zdobył już sie­dem bramek, nierzad­ko nieprze­cięt­nej urody.

Jed­nak mimo to, dla żad­nego z zawod­ników tej drużyny nie ma na razie miejs­ca w reprezen­tacji Pol­s­ki. - Nie roz­pacza­my z powodu braku powołań naszych graczy do reprezen­tacji, bo ćwicząc na miejs­cu z drużyną, też mogą sporo zyskać. Wyjazd na zgrupowanie popraw­ił­by ich samopoczu­cie, ale dla zespołu lep­iej, że zostali – mówił ostat­nio asys­tent zespołu z Wrocławia.

Dzisi­aj piłkarze Śląs­ka wyjadą na trzyd­niowe zgrupowanie przed meczem z Lechem. Do tego spotka­nia będą przy­go­towywać się w Grodzisku Wielkopol­skim. Przed podopieczny­mi Ores­ta Lenczy­ka szansa na trzy­nasty mecz bez poraż­ki. Dla Lecha okaz­ja do podtrzy­ma­nia dobrej ostat­nio passy meczów prze­ci­wko Śląskowi.

Od cza­su powro­tu tej drużyny do Ekstrak­lasy, Lech cztery razy z nią wygrał, raz zremisował.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.