01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.56min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ślusarski: Chcemy być lepsi na boisku, a nie w mediach

slusarski bartek bartosz- To ważne spotkanie, ale dla nas wszys­t­kich najważniejszy jest cel. Dla mnie to szczegól­ny mecz, ale te mecze zawsze były takie, dla mnie jako kibi­ca i piłkarza. Wygrana z Legią, nie daje mis­tr­zost­wa — mówi przed meczem z Legią Bar­tosz Ślusarski.

- Legia jest dobrym zespołem, ma pier­wsze miejsce w lidze, ale szczegól­nie z per­spek­ty­wy wios­ny uważam, że jesteśmy moc­niejszy i nie tylko mecz bezpośred­ni może mieć wpływ. Mamy jeszcze trzy spotka­nia. Po Legii są jeszcze punk­ty do zdoby­cia - przyz­na­je napast­nik Lecha.

- Jestem gotowy do wyko­na­nia takiej egzekucji jak rok temu Artiom. Wszyscy jesteśmy gotowi. Widzę, że jesteśmy w bard­zo dobrej formie. Czu­je­my się moc­ni, nie ma lep­szego momen­ty, aby jechać do Warsza­wy i wygrać — pod­kreśla “Ślusarz”.

- Nie roz­maw­iamy spec­jal­nie o tym meczu. Nasz tydzień wyglą­dał iden­ty­cznie jak każdy. Wiele dzieje się wokół meczu, ale mamy swo­je zada­nia do wyko­na­nia, swo­je odprawy i na nich jest czas na roz­mowę o Legii. Ostat­nie tygod­nie wyglą­da­ją super, atmos­fera w klu­bie jest bard­zo dobra. Nie ma lep­sze cza­su, żeby zagrać z Legią i z nią wygrać — tłu­maczy piłkarz.

- Mecz listopad­owy — nie powiem że nam nie wyszedł — bo byliśmy dobrze skon­cen­trowani, a pewne czyn­ni­ki wpłynęły na to, że prze­gral­iśmy. Zachowu­je­my się podob­nie jak przed każdym meczem. Mamy dobrą ser­ię, każdy czu­je się dobrze. Chce­my mówić na boisku, a nie w medi­ach. Nie da się uniknąć komen­tarzy, wywiadów i oceń rywala, ale chce­my tam jechać, żeby udowod­nić na boisku, że jesteśmy lep­si — kończy Ślusarski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.