Ślusarski: Utrzymanie to wszystko na co stać Cracovię

Dla Bar­tosza Ślusarskiego spotkanie z Cra­cov­ią będzie wyjątkowe, ponieważ grał jeszcze przed dwoma laty w tej drużynie. — Od tego cza­su bard­zo się zmieniła, kilku zawod­ników odeszło, bard­zo dużo trans­fer­ów, rotac­ja, tren­erzy i piłkarze się zmieni­a­ją, być może tylko kilku będę znał – mówi zawodnik.

Napast­nik nie jest wstanie przyz­nać, dlaczego zespół z Kałuży prezen­tu­je się tak słabo i cały czas wal­czy jedynie o ligowy byt. — Zmieni­a­ją się tren­erzy, zawod­ni­cy, a co roku wal­ka o utrzy­manie, to wszys­tko, na co stać tę drużynę — twierdzi.

Właśnie dlat­ego, a także ze wzglę­du na dwa ostat­nie ligowe zwycięst­wa Lecha, ten jest zde­cy­dowanym fawory­tem sobot­niego meczu. - Cra­covia zamy­ka tabelę i out­sider nie będzie fawory­tem. Moż­na u nas przy­czepić się do wielu ele­men­tów, ale najważniejsze, że punk­tu­je­my.  Wierzę, że trzy mecze skończymy z dziewię­cioma punk­ta­mi — uważa. — Ciężko powiedzieć, jak zagra­ją. Nie mają nic do strace­nia. Inny punk­tu­ją, a oni prze­gry­wa­ją ważne mecze - kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress