11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.54min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ślusarski walczy z Teodorczykiem. Rywalizacja nadal trwa

slusarski bartosz bartekslusarzBar­tosz Ślusars­ki po trans­ferze do Lecha Łukasza Teodor­czy­ka stracił miejsce w pod­sta­wowym składzie “Kole­jorza”. Napast­nik ma więcej atutów w postaci strzelonych bramek. Szkole­niowiec jed­nak jest bard­zo zad­owolony z obec­nej dys­pozy­cji były zawod­ni­ka Polonii Warszawa.


W opinii tren­era Ruma­ka w tym momen­cie o tym, których z piłkarzy pojawi się na boisku będzie decy­dowała dys­pozy­c­ja treningowa. — Teo nie mógł wal­czyć o skład pod­czas spar­ingów, bo nie był naszym zawod­nikiem. Ter­az może­my porów­nać tych piłkarzy, po kilku roze­granych meczach — zauważa opiekun pier­wszego zespołu.

Szkole­niowiec jest zad­owolony z jego formy i nawet jeśli do tej pory ten piłkarz nie zdobył goli, to kil­ka razy asys­tował — w Chor­zowie, w Szczecinie i ostat­nio w Poz­na­niu. - Nie chodzi o to kto strzela. Jeśli będzie dobrze grał, to nie musi strze­lać, choć bard­zo mu życzę kole­jnych bramek. Daje drużynie asysty, a to też jest ważne — zaz­nacza trener.

Sytu­ację z tru­dem akcep­tu­je Bar­tosz Ślusars­ki, który na rzecz nowego piłkarza Lecha stracił miejsce w wyjś­ciowym składzie. - Nie czu­ję, że prze­grałem tę rywal­iza­ję. Tren­er staw­iał ostat­nio na Łukasza, ale zostało kil­ka meczów do koń­ca sezonu. Na treningach staram się pokazać, że zasługu­ję na skład, a gdy wejdę na boisko będę chci­ał dać argu­men­ty w postaci bramek, tak jak ostat­nio — mówi “Ślusarz”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.