01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.41min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ślusarski walczy z Teodorczykiem. Rywalizacja nadal trwa

slusarski bartosz bartekslusarzBar­tosz Ślusars­ki po trans­ferze do Lecha Łukasza Teodor­czy­ka stracił miejsce w pod­sta­wowym składzie “Kole­jorza”. Napast­nik ma więcej atutów w postaci strzelonych bramek. Szkole­niowiec jed­nak jest bard­zo zad­owolony z obec­nej dys­pozy­cji były zawod­ni­ka Polonii Warszawa.


W opinii tren­era Ruma­ka w tym momen­cie o tym, których z piłkarzy pojawi się na boisku będzie decy­dowała dys­pozy­c­ja treningowa. — Teo nie mógł wal­czyć o skład pod­czas spar­ingów, bo nie był naszym zawod­nikiem. Ter­az może­my porów­nać tych piłkarzy, po kilku roze­granych meczach — zauważa opiekun pier­wszego zespołu.

Szkole­niowiec jest zad­owolony z jego formy i nawet jeśli do tej pory ten piłkarz nie zdobył goli, to kil­ka razy asys­tował — w Chor­zowie, w Szczecinie i ostat­nio w Poz­na­niu. - Nie chodzi o to kto strzela. Jeśli będzie dobrze grał, to nie musi strze­lać, choć bard­zo mu życzę kole­jnych bramek. Daje drużynie asysty, a to też jest ważne — zaz­nacza trener.

Sytu­ację z tru­dem akcep­tu­je Bar­tosz Ślusars­ki, który na rzecz nowego piłkarza Lecha stracił miejsce w wyjś­ciowym składzie. - Nie czu­ję, że prze­grałem tę rywal­iza­ję. Tren­er staw­iał ostat­nio na Łukasza, ale zostało kil­ka meczów do koń­ca sezonu. Na treningach staram się pokazać, że zasługu­ję na skład, a gdy wejdę na boisko będę chci­ał dać argu­men­ty w postaci bramek, tak jak ostat­nio — mówi “Ślusarz”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.