02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.14min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ślusarz skompletował hat-tricka

Ślusarz skompletował hat-tricka

Bartek Ślusars­ki we wtorek rozwiązał kon­trakt z Lechem, a w środę pod­pisał umowę z Arką Gdy­nia. W pier­ws­zoligow­cu będzie wys­tępował przy­na­jm­niej do koń­ca obec­nego sezonu. Ta decyz­ja pokaza­ła, że Lech jest dla niego ważny, cho­ci­aż nie będzie w nim już występował. 

Nie będę już wracał do powodów, które zade­cy­dowały, że Ślusarz nie mógł grać już w Poz­na­niu. On sam mówił o tym, że po wydarze­niu nie było już możli­woś­ci, aby wró­cić do gry, zapom­i­na­jąc o wszystkim.

Dzisi­aj o czymś innym. Ślusars­ki jest piłkarzem, do którego kibice mieli wiele pre­ten­sji — zarzu­cali mu brak skutecznoś­ci (przy­pom­i­na­jąc cho­ci­aż­by słyn­ną roz­mowę z kibice w prz­er­wie meczu Legią). Wiele było sytu­acji przez niego zmarnowanych, ale też sporo zdoby­tych bramek.

Nigdy jed­nak nie moż­na o Bartku powiedzieć, że nie był Lechitą. I sza­cunek kibiców zdobył po raz kole­jny decy­du­jąc się na Arkę. Dzię­ki tej decyzji skom­ple­tował przysłowiowego hat-tric­ka. Wcześniej był zawod­nikiem Lecha i Cra­covii, a do kom­ple­tu dołożył trze­ci zaprzy­jaźniony klub. To pier­wszy zawod­nik w his­torii, które­mu to się udało.

Byli wcześniej gracze, którzy grali w dwóch z tych trzech drużyn — wspom­nieć moż­na cho­ci­aż­by Wachow­icza i Scher­fchena, którzy grali dla Lecha i Arki oraz Golińskiego, który poza wys­tępowa­mi w Poz­na­niu grał także w Krakowie.

A Bartek jak Bartek. Pokazał, że ma charak­terek i wyda­je mi się, że jego doświad­czenia będzie w Poz­na­niu brakować. Mimo wszys­tko powodzenia i dzię­ki. Do zobaczenia na boiskach Ekstraklasy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.