Smuda nadal ma sentyment do Lecha. Chciał Kotorowskiego

Fran­ciszek Smu­da po obję­ciu stanowiska tren­era ostat­niego klubu 2. Bun­desli­gi, SSV Jahn Regens­burg, musi­ał doz­nać sporego szoku. Już po kilku treningach rozpoczął poszuki­wa­nia zawod­ników, którzy pomogli­by mu utrzy­mać się na zapleczu Bun­desli­gi. Wśród piłkarzy, których chci­ał sprowadz­ić do Bawarii znalazł się również Krzysztof Kotorowski.


Były tren­er “Kole­jorza” najwięk­sze bra­ki ma na pozy­cji bramkarza. To właśnie doświad­c­zony golkiper Lecha miał usta­bi­li­zować sytu­ację w defen­sy­wie, która straciła w rundzie jesi­en­nej najwięcej bramek spośród wszys­t­kich drużyn gra­ją­cych w 2. Bundeslidze.

Sam Kotorows­ki nie jest jed­nak zain­tere­sowany i choć w stol­i­cy Wielkopol­s­ki nie ma pewnego miejs­ca w składzie, a rundę jesi­en­ną spędz­ił w dużej mierze na ław­ce rez­er­wowych, to kon­tuz­ja Jas­mi­na Buri­cia i rozpoczy­na­ją­cy się okres przy­go­towaw­czy na nowo rozpoczną rywal­iza­cję o miejsce numerem jeden w bram­ce wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy. — Podz­iękowałem za pamięć i ofer­tę, ale nigdzie się nie wybier­am — mówi bramkarz Lecha.

Nie od dziś Smu­da ma sen­ty­ment do piłkarzy, którzy wys­tępowali w prowad­zonym przez niego Lecha. Do Niemiec chci­ał sprowadz­ić już Marcin Kiku­ta czy Semi­ra Stili­cia, ale wiele wskazu­je na to, że będzie musi­ał zwery­fikować plany.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress