02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sobota: Na pewno powalczymy w Poznaniu

Walde­mar Sob­o­ta w rundzie wiosen­nej trzy razy rozpoczy­nał mecze w pod­sta­wowym składzie Śląs­ka Wrocław. Na zgrupowa­niu w Grodzisku Wielkopol­s­ki stara się przekon­ać tren­era do tego, aby postaw­ił na niego w spotka­niu z Lechem. – Dla takich spotkań, jak to z Lechem, się żyje – mówi w roz­mowie ze „Sportowy­mi Faktami”.

W piątek przy Buł­garskiej spotka­ją się 5. i 6. Druży­na Ekstrak­lasy. Oba zespoły mają tyle samo punk­tów, dlat­ego też mecz jest niezwyk­le ważny dla układu tabeli. - Na pewno dobrze przy­go­tu­je­my się do tego poje­dynku i postaramy się o niespodziankę. Z Lechem jesteśmy blisko w tabeli i uważam, że szanse będą na równi – pod­kreśla Sob­o­ta. – Na pewno powal­czymy w Poz­na­niu – doda­je.

Wiele cza­su w medi­ach poświę­ca się na tem­at passy zespołu Ores­ta Lenczy­ka, który prze­j­mu­jąc Śląsk we wrześniu, jeszcze w lidze z nim nie prze­grał. – Staramy się o tym nie myśleć. Szcz­erze mówiąc to staramy się o tym nie myśleć. Wiado­mo, że na pewno jest to miłe uczu­cie, że od tylu spotkań nie prze­gral­iśmy, ale po każdym meczu kon­cen­tru­je­my się już na kole­jnym poje­dynku – przyz­na­je zawodnik.

Ter­az jed­nak zarówno Lecha, jak i Śląsk czeka­ją bard­zo ważne mecze, w których te zespoły mogą potwierdz­ić swo­je wysok­ie aspirac­je. - To nie jest tak, że mamy przed sobą cztery najważniejsze spotka­nia. Na pewno damy z siebie wszys­tko i nie myślimy o tym co będzie, gdy wygramy z Lechem i będziemy może na trzec­im miejs­cu – zaz­nacza Sobota.

23-let­ni piłkarz w pier­wszym spotka­niu Śląs­ka z Lechem w tym sezonie, zagrał 68. min­ut. – Nie wiem czy ter­az wys­tąpię. To zależy od tego jak tren­er to widzi, jaka będzie tak­ty­ka – oce­nia pomoc­nik. – Nie ukry­wam, że trochę źle wyszedł mi mecz z Lechią Gdańsk. Jestem bard­zo z tego powodu zły – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.