27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.14godz.4min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sousa: Lech w poprzednim spotkaniu miał dużo szczęścia.

Sousa: Lech w poprzednim spotkaniu miał dużo szczęścia.

Już wczo­raj piłkarze Fiorentiny zamel­dowali się na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej. Najpierw odbyła się kon­fer­enc­ja z udzi­ałem tren­era Lecha i Fiorentiny, a później przed­staw­iciele mediów mogli wziąć udzi­ał w treningu otwartym goś­ci z Florencji.

Szkole­niowiec Fiorentiny, Paulo Sousa, pod­czas wczo­ra­jszej kon­fer­encji pra­sowej zapy­tany, czy częste rotac­je tren­era Urbana przeszkadza­ją w rozpra­cow­a­niu Lecha, odpowiedzi­ał: Oprócz tego, że znamy drużynę Lecha, jako całość, znamy także poszczegól­nych zawod­ników. Oczy­wiś­cie, zmi­ana tren­era była szczegól­nym wydarze­niem, ale nie mogę powiedzieć, że byliśmy kom­plet­nie zaskoczeni grą Lecha — powiedzi­ał Sousa.

Jed­ną z gwiazd w drużynie Fiorentiny jest Polak, Jakub Błaszczykows­ki, który w ostat­nim wygranym ligowym meczu Vio­li nie zagrał. O powody absencji zawod­ni­ka, zapy­tano tren­era drużyny z Flo­rencji: Kuba nie zagrał z Frosi­none, co było spowodowane ze względów tak­ty­cznych. Był gotowy do gry i do mojej dys­pozy­cji. Moja decyz­ja nie była spowodowana jego zdrowiem — zapewnił Sousa.

Już dzisi­aj na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej zostanie roze­grany mecz Ligi Europy. Poprzed­nie spotkanie z Fiorentiną, Lechowi udało się wygrać, co było wielkim zaskocze­niem dla drużyny z Włoch. Tren­er Vio­li spodziewa się więcej gry w ataku swo­jego zespołu i więk­szego zaan­gażowa­nia: Oczeku­ję, żę jutro moja druży­na zagra z dużym zaan­gażowaniem. Chcę, by stwarza­ła sobie sytu­acje bramkowe i zagrażała, bo potrze­bu­je­my goli i zwycięst­wa. Każdy ryw­al jest inny i musimy uwzględ­nić inną tak­tykę na Lecha 

Prze­grane spotkanie z Lechem było szok­iem nie tylko dla kibiców Fiorentiny, ale również wielkim zaskocze­niem dla sym­pa­tyków Lecha. Paulo Sousa uważa, że “Kole­jorz” będzie musi­ał bardziej się przyłożyć do meczy z Fiorentiną, jeśli chcą wywal­czyć drugie zwycięst­wo w grupie: Jeżeli stworzymy choć­by połowę sytu­acji z pier­wszego meczu, to zwyciężymy. W tam­tym spotka­niu Lech miał dużo szczęś­cia, bo stworzyliśmy sobie wiele klarownych sytu­acji. Jeśli Lech nie zagra jutro lep­iej, będzie miał prob­le­my — zakończył szkole­niowiec Fiorentiny.

Spotkanie Lecha z Fiorentiną odbędzie się dzisi­aj na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej o 21:05

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.