02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.11min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sousa: Lech w poprzednim spotkaniu miał dużo szczęścia.

Sousa: Lech w poprzednim spotkaniu miał dużo szczęścia.

Już wczo­raj piłkarze Fiorentiny zamel­dowali się na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej. Najpierw odbyła się kon­fer­enc­ja z udzi­ałem tren­era Lecha i Fiorentiny, a później przed­staw­iciele mediów mogli wziąć udzi­ał w treningu otwartym goś­ci z Florencji.

Szkole­niowiec Fiorentiny, Paulo Sousa, pod­czas wczo­ra­jszej kon­fer­encji pra­sowej zapy­tany, czy częste rotac­je tren­era Urbana przeszkadza­ją w rozpra­cow­a­niu Lecha, odpowiedzi­ał: Oprócz tego, że znamy drużynę Lecha, jako całość, znamy także poszczegól­nych zawod­ników. Oczy­wiś­cie, zmi­ana tren­era była szczegól­nym wydarze­niem, ale nie mogę powiedzieć, że byliśmy kom­plet­nie zaskoczeni grą Lecha — powiedzi­ał Sousa.

Jed­ną z gwiazd w drużynie Fiorentiny jest Polak, Jakub Błaszczykows­ki, który w ostat­nim wygranym ligowym meczu Vio­li nie zagrał. O powody absencji zawod­ni­ka, zapy­tano tren­era drużyny z Flo­rencji: Kuba nie zagrał z Frosi­none, co było spowodowane ze względów tak­ty­cznych. Był gotowy do gry i do mojej dys­pozy­cji. Moja decyz­ja nie była spowodowana jego zdrowiem — zapewnił Sousa.

Już dzisi­aj na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej zostanie roze­grany mecz Ligi Europy. Poprzed­nie spotkanie z Fiorentiną, Lechowi udało się wygrać, co było wielkim zaskocze­niem dla drużyny z Włoch. Tren­er Vio­li spodziewa się więcej gry w ataku swo­jego zespołu i więk­szego zaan­gażowa­nia: Oczeku­ję, żę jutro moja druży­na zagra z dużym zaan­gażowaniem. Chcę, by stwarza­ła sobie sytu­acje bramkowe i zagrażała, bo potrze­bu­je­my goli i zwycięst­wa. Każdy ryw­al jest inny i musimy uwzględ­nić inną tak­tykę na Lecha 

Prze­grane spotkanie z Lechem było szok­iem nie tylko dla kibiców Fiorentiny, ale również wielkim zaskocze­niem dla sym­pa­tyków Lecha. Paulo Sousa uważa, że “Kole­jorz” będzie musi­ał bardziej się przyłożyć do meczy z Fiorentiną, jeśli chcą wywal­czyć drugie zwycięst­wo w grupie: Jeżeli stworzymy choć­by połowę sytu­acji z pier­wszego meczu, to zwyciężymy. W tam­tym spotka­niu Lech miał dużo szczęś­cia, bo stworzyliśmy sobie wiele klarownych sytu­acji. Jeśli Lech nie zagra jutro lep­iej, będzie miał prob­le­my — zakończył szkole­niowiec Fiorentiny.

Spotkanie Lecha z Fiorentiną odbędzie się dzisi­aj na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej o 21:05

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.