03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.26min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sparing: Spacerek po łące w Skrzynkach rozstrzygnięty w ostatnich minutach

Sparing: Spacerek po łące w Skrzynkach rozstrzygnięty w ostatnich minutach

W swoim prze­dostat­nim sparingu przed inau­gu­racją rundy wiosen­nej Druży­na Wiary Lecha pokon­ała na wyjeździe Tęcze Skrzyn­ki. A‑klasowa druży­na prowadz­iła z kibo­la­mi do 30. min­u­ty, ale najpierw wynik spotka­nia wyrów­nał Wyka, a później do bram­ki rywali trafi­ali jeszcze Piotr Makows­ki i Witold Wróż. 

Po meczu kon­trol­nym odbył się również treningowy konkurs rzutów karnych, który również wygrała Wiara Lecha sto­sunkiem 4:3.

Mecz rozpoczął się szy­bko od gola strzelonego przez gospo­darzy. Już w 6. min­u­cie z dużej swo­body pod bramką Juchacza sko­rzys­tał napast­nik gospo­darzy umieszcza­jąc piłkę w bram­ce Wiary Lecha. Gra podopiecznych tren­era Jarosława Wróblewskiego po stra­conym golu się oży­wiła i kibole szy­bko przys­tąpili do ataku. Po połowie godziny gry w polu karnym Tęczy pił­ka wpadła w posi­adanie Stanisława Makowskiego. Pomoc­nik Wiary Lecha ode­grał na wol­ną pozy­cję do wbie­ga­jącego Łukasza Wyki, a ten skierował piłkę do pustej bram­ki doprowadza­jąc do wyrównania.

Wynik sparingu dłu­go nie ule­gał zmi­an­ie. Zmi­any nastąpiły nato­mi­ast w bloku ofen­sy­wnym kiboli. Witczak i Wróż, a później nawet Sta­chowiak wprowadzili trochę polo­tu w poczy­na­nia ósmego zespołu okręgów­ki. W 88. min­u­cie Piotr Makows­ki zmarnował sytu­ację stupro­cen­tową po wejś­ciu w pole karne Wróża. Chwilę później się jed­nak zre­ha­bil­i­tował i po akcji prawą flanką pary Sta­chowiak — Witczak,  wpakował piłkę do siat­ki efek­townym wole­jem z lewej nogi. Prowadze­nie pod­wyższył jeszcze w ostat­niej akcji meczu 17-let­ni Witold Wróż. Po rzu­cie rożnym zakotłowało się pod bramką gospo­darzy. Zamieszanie wyko­rzys­tali Maciej Łaszyńs­ki do spół­ki z Witol­dem Wróżem. Prze­jęli piłkę w swo­je posi­adanie i po odbi­ciu się od uda tego drugiego, fut­bolówka wpadła do bram­ki Tęczy. Po meczu kon­trol­nym odbył się również treningowy konkurs rzutów karnych, który również wygrała Wiara Lecha sto­sunkiem 4:3.

Ter­az Wiarę Lecha czeka ostat­ni spar­ing w tych przy­go­towa­ni­ach. W przyszłą niedzielę uda­ją się do Kleszczewa na spar­ing z miejs­cową Clesce­vią, a już w Wielką Sobotę zain­au­gu­ru­ją rundę wiosen­ną meczem z Piastem Kobyl­ni­ca na poz­nańskiej Śródce.

_DSC0106

TĘCZA SKRZYNKI — K.K.S. WIARA LECHA 1:3 (1:1)

Bram­ki: 6. gospo­darze — 30. Wyka, 89. P. Makows­ki, 90. Wróż 

DWL: Juchacz — M. Nowak (60. Krys­tkowiak), Olaszczyk, Łaszyńs­ki, Gra­jkows­ki (70. J. Nowak)- Pawlaczyk, Woj­ciechows­ki — Kuznow­icz (46. Wróż) , St. Makows­ki (80. M. Sta­chowiak), Wyka (75. P. Makows­ki) — P.Makowski (45. Witczak)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.