01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.4min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sparingi antybiotykiem na słabą grę Lecha

Sparingi antybiotykiem na słabą grę Lecha

Po roze­granej w środ­ku tygod­nia grze kon­trol­nej z czwartoligową Wartą Miedzy­chód tren­er Sko­rża zapowiedzi­ał kole­jne spotka­nia. Te odbędą się w październiku. Czyż­by to właśnie mecze są anty­bio­tykiem na fatal­na dys­pozy­c­je Lecha?

Mecz z Wartą pomi­mo wygranej do udanych nie należał. Był za to okazją do ekspery­men­tów — na prawej defen­sy­wie zagrał choć­by Formel­la. W ataku sprawdzeni zostali Sada­jew i Ubiparip.

Zdaniem szkole­niow­ca różni­ca pomiędzy gra­mi a treninga­mi jest znaczą­ca. Jej zmniejsze­nie jest ter­az zadaniem nadrzęd­nym. Kibice widza tylko mecze. To one są świadectwem pra­cy Sko­rży. Jeśli w meczach o punk­ty nie będzie widać efek­tów, to straci on zau­fanie kibiców. A to póki co ma.

Dlat­ego też gry szkole­niowe. Wpierw z Jarotą Jarocin, pózniej z Pogo­nią Szczecin. Ten dru­gi mecz zostanie roze­grane w prz­er­wie na kadrę. Pytanie czy na pewno będzie potrzeb­ny sko­ro zaraz po rozpoczę­ciu swo­jej pra­cy w klu­bie tren­er zrezyg­nował z orga­ni­za­cji sparingu — bo nie będzie mieć kim grać. Wyda­je się, że ter­az może być podob­nie, bo kilku zawod­ników powoła­nia na pewno otrzyma.

To już jed­nak nie nasze, a tren­era zmartwie­nie. O efek­tach dzi­ałań tren­era będziemy mogli roz­maw­iać za kil­ka tygod­ni. Wtedy okaże się czy wyciągnął od Lecha z kryzy­su, w którym ten niewąt­pli­wie się zna­j­du­je. Póki co okazji do spark­ingów nie ma — trze­ba grać o stawkę. W prze­ciągu najbliższych kilku­nas­tu dni Lech zagra trzy mecze — z Zaw­iszą, Wisłą i Legią.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.