02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.31min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sparingi w Gniewinie były ciekawsze. Lech wygrywa z Videotonem.

Sparingi w Gniewinie były ciekawsze. Lech wygrywa z Videotonem.

Lech Poz­nań wygrał z Videotonem Szekesfe­hervar 1:0.  Mecz z Węgra­mi nie był spotkaniem najwyższych lotów. Akcji mało, wal­ki niewiele. Spotkanie, które na dłu­go w świado­moś­ci kibiców nie zostanie. I tu nie chodzi wcale o złą grę, po pros­tu brakowało zaan­gażowa­nia. Wynik jest, ale statysty­ki to nie wszystko.

Pomi­mo dobrego rezul­tatu mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. Na samym początku  swo­je sytu­acje miał Feczesin, który dwa razy próbował swoich sił, ale na drodze napast­ni­ka do wpisa­nia się na listę strzel­ców stanął Burić.

Lechi­ci starali się zaatakować, wyczeki­wali na prze­ci­wni­ka i rusza­li do przo­du. Ofen­sy­wa w tym meczu nie była staw­ia­nia jed­nak na pier­wszym miejs­cu i ata­ki częs­to kończyły się bard­zo daleko od bramki.

W drugiej połowie dzi­ało się nieco więcej. Lech utrzymy­wał się przy piłce i parł do przo­du. Brakowało zde­cy­dowa­nia, ale bramkę udało się zdobyć. W 57. min­u­cie po rzu­cie rożnym piłkę do środ­ka zgrał Kamińs­ki. Do fut­bolów­ki wyszedł bramkarz Videotonu, ale nie zdołał jej zła­pać. Pił­ka wylą­dowała pod noga­mi Kędzio­ry, który bez zas­tanowienia wpakował ją do pustej bramki.

Gospo­darze starali się jeszcze coś ugrać. Tren­er Węgi­er rzu­cił na boisko wszys­tko co miał. Na nieszczęś­cie Videotonu, Lech nie pozwalał prze­ci­wnikowi dojść blisko bram­ki. Do koń­ca spotka­nia żad­na z drużyn nie zmieniła wyniku na tabl­i­cy w małym miasteczku Szekesfehervar.

Lech Poz­nań – Videoton Szekesfe­hervar 1:0 (0:0)

Bram­ki: 57’ Kędziora

Żółte kart­ki: Fejes, Lui­jckx, Simon; Thoma­l­la, Formella

VIDEOTON: Danilović – Szol­no­ki, Juhasz, Vini­cius, Fujus – Lui­jckx (58. Gyursco), Tre­botić – Koltai (57. Simon) , Kovacs, Ivanovs­ki – Feczesin (70. Rudolf)

LECH: Burić – Kędzio­ra, Kamińs­ki, Kadar, Dou­glas – Trał­ka, Dud­ka – Formel­la, Hamalainen (72. Hol­man), Pawłows­ki (74. Lovrenc­sics) – Thoma­l­la (81. Kurbiel)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.