01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-19godz.-57min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spójrz na trybun piękno!

Spójrz na trybun piękno!

Dzi­ało się, oj dzi­ało! Mecze z Legią zawsze wzbudza­ją sporo emocji. Balonik jest pom­powany przez dwa tygod­nie, po czym okazu­je się, że hit wcale nie jest piłkarskim hitem. Co innego moż­na powiedzieć o trybunach.

W min­ioną środę pod­czas spotka­nia ze Zniczem Pruszków na sta­dion­ie przy  Buł­garskiej pojaw­iło się nieco pon­ad 8 tysię­cy kibiców. Na mecz z Legią bile­ty zostały wyprzedane pon­ad 1,5 tygod­nia przed pier­wszym gwiz­d­kiem sędziego Musi­ała. Nagle wszyscy stali się kibi­ca­mi Lecha.

Kocioł zapełnił się po brze­gi. Od kilku tygod­niu było wiado­mo, że na tym spotka­niu zostanie zaprezen­towana oprawa spon­sorowana przez Lech Pils – przez ostat­nie miesiące kibice zbier­ali kap­sle z wielkopol­skiego piwa. Po uzbiera­niu określonej wagi, Pils przekazał 30 tysię­cy zło­tych na oprawę.

Pier­wsza połowa rozpoczęła się od pokaza­nia  efek­towanej kar­to­ni­ady na 93. urodziny Kole­jorza z życzeni­a­mi „Kole­jorzu, sto lat!” oraz hasłem „Tego mis­tr­zost­wa Legii nie odd­amy”. Odnosiło się to do mis­tr­zost­wa Lecha Poz­nań z roku 1993, kiedy to poz­na­ni­a­cy otrzy­mali tytuł, a został on ode­brany za kupowanie meczów.. właśnie Legii Warsza­wa.  Poza tym przy­go­towano sek­torówkę – koszulkę Lecha Poz­nań  z numerem 12 .

W drugiej częś­ci spotka­nia ultra­si Kole­jorza pokaza­li swo­ją siłę. Najpierw pojaw­iła się sek­torówka prezen­tu­ją piłkę z kodem kreskowych wraz z hasłem „Ligowy klasyk, piłkarskie świę­to to wszys­tko jest sztuczne, spójrz na try­bun pię­kno” połąc­zono z kar­to­ni­adą z zielonych folii. Chwilę później zaprezen­towano efek­towne racowisko. To  jed­nak nie wszys­tko. Gdy na boisku lechi­ci wal­czyli o podtrzy­manie wyniku i dowiezie­nie trzech punk­tów do koń­ca na pło­cie pojaw­ił się napis „Lech Poz­nań Ultras”. Po chwili nad Kotłem zaczął unosić się dym z niebies­kich i białych świec dymnych.

W prz­er­wie między oprawa­mi zaprezen­towano efek­towne flagowisko na dwóch poziomach Kotła. Na podeś­cie wywies­zono flagę KSZO Ostrowiec. Poza tym wywies­zono stałe ele­men­ty mec­zowej oprawy.

Pon­ad­to dop­ing był na bard­zo dobrym poziomie, pomi­mo wielu jed­nomec­zowych kibiców. Miejmy nadzieję, że to właśnie try­buny przy­ciągną ich na Buł­garską, w momen­cie, gdy na boisku nie będzie się wiele działo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.