02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.35min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spójrz na trybun piękno!

Spójrz na trybun piękno!

Dzi­ało się, oj dzi­ało! Mecze z Legią zawsze wzbudza­ją sporo emocji. Balonik jest pom­powany przez dwa tygod­nie, po czym okazu­je się, że hit wcale nie jest piłkarskim hitem. Co innego moż­na powiedzieć o trybunach.

W min­ioną środę pod­czas spotka­nia ze Zniczem Pruszków na sta­dion­ie przy  Buł­garskiej pojaw­iło się nieco pon­ad 8 tysię­cy kibiców. Na mecz z Legią bile­ty zostały wyprzedane pon­ad 1,5 tygod­nia przed pier­wszym gwiz­d­kiem sędziego Musi­ała. Nagle wszyscy stali się kibi­ca­mi Lecha.

Kocioł zapełnił się po brze­gi. Od kilku tygod­niu było wiado­mo, że na tym spotka­niu zostanie zaprezen­towana oprawa spon­sorowana przez Lech Pils – przez ostat­nie miesiące kibice zbier­ali kap­sle z wielkopol­skiego piwa. Po uzbiera­niu określonej wagi, Pils przekazał 30 tysię­cy zło­tych na oprawę.

Pier­wsza połowa rozpoczęła się od pokaza­nia  efek­towanej kar­to­ni­ady na 93. urodziny Kole­jorza z życzeni­a­mi „Kole­jorzu, sto lat!” oraz hasłem „Tego mis­tr­zost­wa Legii nie odd­amy”. Odnosiło się to do mis­tr­zost­wa Lecha Poz­nań z roku 1993, kiedy to poz­na­ni­a­cy otrzy­mali tytuł, a został on ode­brany za kupowanie meczów.. właśnie Legii Warsza­wa.  Poza tym przy­go­towano sek­torówkę – koszulkę Lecha Poz­nań  z numerem 12 .

W drugiej częś­ci spotka­nia ultra­si Kole­jorza pokaza­li swo­ją siłę. Najpierw pojaw­iła się sek­torówka prezen­tu­ją piłkę z kodem kreskowych wraz z hasłem „Ligowy klasyk, piłkarskie świę­to to wszys­tko jest sztuczne, spójrz na try­bun pię­kno” połąc­zono z kar­to­ni­adą z zielonych folii. Chwilę później zaprezen­towano efek­towne racowisko. To  jed­nak nie wszys­tko. Gdy na boisku lechi­ci wal­czyli o podtrzy­manie wyniku i dowiezie­nie trzech punk­tów do koń­ca na pło­cie pojaw­ił się napis „Lech Poz­nań Ultras”. Po chwili nad Kotłem zaczął unosić się dym z niebies­kich i białych świec dymnych.

W prz­er­wie między oprawa­mi zaprezen­towano efek­towne flagowisko na dwóch poziomach Kotła. Na podeś­cie wywies­zono flagę KSZO Ostrowiec. Poza tym wywies­zono stałe ele­men­ty mec­zowej oprawy.

Pon­ad­to dop­ing był na bard­zo dobrym poziomie, pomi­mo wielu jed­nomec­zowych kibiców. Miejmy nadzieję, że to właśnie try­buny przy­ciągną ich na Buł­garską, w momen­cie, gdy na boisku nie będzie się wiele działo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.