06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.50min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie z trenerem Marcinem Dorną

Spotkanie z trenerem Marcinem Dorną

Koło Naukowe Man­agerów Sportu Uni­w­er­syte­tu Jagiel­lońskiego zaprasza na V Spotkanie z Ekspertem. Tym razem naszym goś­ciem będzie selekcjon­er piłkarskiej reprezen­tacji Pol­s­ki do lat 21 – Marcin Dor­na. Por­tal LechNews.pl jest jed­nym z patronów medi­al­nych wydarzenia. 

Spotkanie odbędzie się 29.02.2016 roku w sali 0.304 budynku Wydzi­ału Zarządza­nia i Komu­nikacji Społecznej Uni­w­er­syte­tu Jagiel­lońskiego przy ul. prof. S. Łojasiewicza 4.

Wydarze­nie będzie składać się z dwóch częś­ci. W pier­wszej z nich tren­er Dor­na wygłosi wykład pod tytułem „Od żaka do senio­ra – planowa dro­ga do pro­fesjon­al­nej pił­ki nożnej”. Część dru­ga to deba­ta, w której udzi­ał wezmą uczest­ni­cy spotkania.

Patronat Hon­orowy nad V Spotkaniem z Ekspertem KNMS UJ objął Dziekan Wydzi­ału Zarządza­nia i Komu­nikacji Społecznej Uni­w­er­syte­tu Jagiel­lońskiego dr hab. Jacek Ostaszews­ki, prof. UJ.

Tren­er Marcin Dor­na – to aktu­al­ny selekcjon­er reprezen­tacji Pol­s­ki do lat 21 i absol­went poz­nańskiej Akademii Wychowa­nia Fizy­cznego. Po raz pier­wszy na ław­ce tren­er­skiej zasi­adł jeszcze pod­czas studiów, prowadz­ił wtedy dziecięcą drużynę UKS GOSIR Dopiewo. Następ­nie prze­jął juniorskie zespoły Lecha Poz­nań oraz reprezen­tac­je młodzieżowe Wielkopol­skiego Związku Pił­ki Nożnej. Od 2008 roku jest pra­cown­ikiem Pol­skiego Związku Pił­ki Nożnej, gdzie prowadz­ił reprezen­tac­je U‑17, z którą w 2012 roku zdobył 3 miejsce w Młodzieżowych Mis­tr­zost­wach Europy. Obec­nie tren­er zaj­mu­je stanowisko szkole­niow­ca reprezen­tacji Pol­s­ki U‑21, którą przy­go­towu­je do przyszłorocznych Mis­tr­zostw Europy w Piłce Nożnej mężczyzn do lat 21, roz­gry­wanych w Polsce.

W imie­niu orga­ni­za­torów wszys­t­kich zain­tere­sowanych serdecznie zaprasza­my! Wszelkie pyta­nia prosimy kierować na adres mailowy: [email protected].

Pro­gram V Spotka­nia z Ekspertem KNMS UJ:

12:00 – 13:00 – wykład eksper­ta pt. „Od żaka do senio­ra – planowa dro­ga do pro­fesjon­al­nej pił­ki nożnej”

13:00 – 14:00 – przerwa

14:00 – 16:00 – deba­ta z udzi­ałem eksper­ta i uczest­ników spotkania

dorna1 (2)

 

 

źródło: infor­ma­c­ja prasowa

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.