Sprzedaż na mecze z Pogonią i FK Sarajewo ruszyła!

Sprzedaż na mecze z Pogonią i <span class="caps">FK</span> Sarajewo ruszyła!

6 lip­ca ruszyła sprzedaż wejś­ciówek na mecz Lecha Poz­nań z Pogo­nią Szczecin oraz na rewanżowe spotkanie 2. rundy kwal­i­fika­cyjnej do Ligi Mis­trzów z FK Sarajewo.

W piątek poz­na­ni­a­cy zmierzą się przy Buł­garskiej z Legią Warsza­wa. Pier­wszy gwiz­dek sędziego o 20:15. Biletów na to spotkanie zostało bard­zo mało, zatem wszys­tkim spóź­nial­skim radz­imy się spieszyć z zaku­pem wejściówek!

W poniedzi­ałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na inau­gu­ra­cyjny mecz T‑Mobile Ekstrak­lasy Kole­jorza z Por­tow­ca­mi. Wejś­ciówka na stre­fę B kosz­tu­je 35 zło­tych, na stre­fę A — 55 zło­tych. Dla osób uczą­cych się, stu­den­tów do 26 roku życia, seniorów klub przy­go­tował bile­ty ulgo­we (20% zniż­ki). Dzieci w wieku od 5. do 13. lat na INEA Sta­dion mogą wejść za 10 zło­tych. Mecz z Pogo­nią, 18 lip­ca o 20:30.

Klub uru­chomił już sprzedaż na rewanżowe spotkanie Lecha w drugiej rundzie kwal­i­fika­cyjnej do Ligi Mis­trzów. Cena wejś­ciów­ki na mecz z FK Sara­je­wo wynosi 40 (stre­fa B) i 60 zło­tych (stre­fa A). Początek wydarzenia ww środę 22 lip­ca o 20:45.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress