Srebrna Piłka dla Manuela Arboledy

Wczo­raj poz­nal­iśmy wyni­ki 19. plebis­cy­tu „Pol­s­ki Gło­su Wielkopol­skiego”. Najlep­szym piłkarzem roku w Wielkopolsce został Manuel Arbole­da. Kolumbi­jczyk jest pier­wszym obcokra­jow­cem, który zwyciężył w tej kategorii.

Arbole­da jest także dziewią­tym zawod­nikiem Lecha, który dostąpił zaszczy­tu ode­bra­nia tej nagrody. — Chci­ałem podz­iękować wszys­tkim kole­gom z boiska, wszys­tkim osobom z klubu, wszys­tkim kibi­com, bo bez ich pomo­cy to wszys­tko nie było­by możli­we – pod­kreślał uśmiech­nię­ty „Manu”, pod­czas odbiera­nia nagrody.

Drugie i trze­cie miejsce w tej kat­e­gorii zajęli również gracze Lecha Poz­nań – Krzysztof Kotorows­ki oraz Bar­tosz Bosacki.

Na „Wielkim Balu Piłkarza” pojaw­ił się także były tren­er „Kole­jorza”, Jacek Zielińs­ki, który zwyciężył w kat­e­gorii najlep­szy tren­er roku, pokonu­jąc Jose Mari Bakero i Woj­ciecha Tomaszewskiego, który jest opiekunem tramp­karzy Lecha Poznań.

- Niezmiernie cieszy mnie, że mogę znów być w Poz­na­niu. Dla mnie to jest takie zwieńcze­nie pra­cy w Wielkopolsce i cieszę się, że zostałem doce­niony przez kibiców. Tutaj spędz­iłem najws­panial­sze chwile mojej kari­ery tren­er­skiej – przyz­nał Jacek Zielińs­ki, który w listopadzie rozs­tał się z „Kole­jorzem”.

Najlep­szym dzi­ałaczem piłkarskim min­ionego roku został prezes mis­trza Pol­s­ki, Andrzej Kadziński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress