Stawiamy Legii wyzwanie. Wyciągnijcie nam Rumaka

rumak mariusz na europyLegia intere­su­je się każdym zawod­nikiem, na którego jakikol­wiek pra­cown­ik Lecha spo­jrzy. Wyda­je jej się, że w ten sposób utrze nosa swo­je­mu najwięk­sze­mu rywalowi. Mamy jed­nak dla stołecznego klubu propozy­cję nie do odrzucenia.

W Poz­na­niu już się żar­tu­je, że Lech zacznie głośnie mówić o tym, że jest zain­tere­sowany Rasi­akiem albo Zahorskim, żeby Legia kupiła tych zawod­ników. To doprawdy zabawne.

Jeśli chce­cie fak­ty­cznie utrzeć nosa “Kole­jor­zowi”, to weź­cie się za Mar­iusza Ruma­ka. To było­by coś. Tak sobie myślę, że zabranie zawod­ni­ka, które­mu kończy się kon­trakt to nic takiego. Piłkarza, który jest w kręgu zain­tere­sowań Lecha? E tam. Ale wyr­wanie kogoś, kto ma obow­iązu­jącą przez dłuższy czas umowę z Lechem, to już coś.

Zapędy na “Kamy­ka” spełzły na niczym. W zasadzie to trans­fer­owa poraż­ka, bo Lech wygrał na star­cie. Obie strony chcą dalej współpra­cow­ać i niebawem przedłużą kontrakt.

Ale gdy­by tak zabrali Ruma­ka? To był­by prawdzi­wy cios dla klubu. Zabiorą piłkarza, to zna­jdzie się nowego. Ale gdy odchodzi tren­er to razem z nim pew­na więk­sza filo­zofia. Tak­ty­ka, pra­ca w okre­sie przy­go­towaw­czym? To wszys­tko poniekąd na marne, bo przy­chodzi nowy szkole­niowiec, to nowa wiz­ja budowy drużyny. Nowe schematy tak­ty­czne, a te poprzed­nie moż­na wyrzu­cić do kosza. A druży­na musi wtedy na nowo nauczyć się gry w piłkę.

To wszys­tko oczy­wiś­cie pół żartem, pół serio. Bo w Poz­na­niu znudz­iły się nam już trans­fery do Legii. Co za dużo to nie zdrowo. To niko­go nie bawi. Ok pier­wszy zro­bił wrażanie, dru­gi spłynął, a kole­jne to już w ogóle. No chy­ba, że zabierze­cie nam tego tren­era. Staw­iamy Wam wyzwanie. Ale tego się pewnie nie pode­jmiecie, bo za bard­zo w Warsza­w­ie nie lubi­cie naszego szkoleniowca.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress