Stilić: Byliśmy skoncentrowani

- Nie było dzisi­aj na mecz selekcjon­era Bośni, ale dla mnie nie jest ważne czy mnie ktoś obser­wu­je. W każdym meczu staram się dać z siebie wszys­tko – pod­kreślał po spotka­niu z Koroną, Semir Stil­ić, odnosząc się do speku­lacji pra­sowych na tem­at przy­jaz­du do Poz­na­nia, tren­era pier­wszej reprezen­tacji Bośni i Hercegowiny.

- Jestem zad­owolony, że wygral­iśmy dzisi­aj mecz, wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Ryw­al zagrał defen­sy­wnie, taką piłkę, jaką gra od początku sezonu. Założyli na nas wyso­ki press­ing i grali agresy­wnie. My pokaza­l­iśmy swo­je umiejęt­noś­ci, byliśmy skon­cen­trowani przez 90 min­ut – oce­nia spotkanie pomoc­nik Lecha.

W barażach do Mis­tr­zostw Europy Boś­nia wylosowała Por­tu­gal­ię, bard­zo trud­nego rywala, z którym rywal­i­zował przed dwoma laty o awans na Mis­tr­zost­wa Świa­ta. — Myśleliśmy, że trafimy łatwiej, ale co zro­bić. Myślę, że mamy moc­nego rywala i musimy mu się prze­ci­w­staw­ić. Przez te dwa lata jesteśmy moc­niejsi, psy­chicznie i piłkarsko – zaz­naczył Stilić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress