01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.5min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Jest zainteresowanie moją osobą

Semir Stil­ić otrzy­mał od władz Lecha zielone światło w kwestii poszuki­wa­nia nowego pra­co­daw­cy, jed­nak do klubu nie wpłynęła żad­na ofer­ta kup­na zawod­ni­ka. - Gra w Lechu nie jest dla mnie żad­nym prob­le­mem. Dla mnie ta druży­na jest na pier­wszym miejs­cu – przyz­nał Bośniak.

 

Piłkarz pojaw­ił się dzisi­aj na pier­wszych zaję­ci­ach po urlopach. – Na razie moi­mi plana­mi są trenin­gi. Zobaczymy, co będzie dalej – pod­kreśla zawod­nik. – Jest zain­tere­sowanie moją osobą, ale mówiłem, że ofer­ta musi być korzyst­na dla mnie, a także dla klubu. Wtedy nie będę wyjeżdżać, wolę grać tutaj – dodaje.

Nie jest jed­nak przesąd­zone, że pomoc­nik pozostanie na kole­jny sezon w Poz­na­niu. – Mam jeszcze rok kon­trak­tu z Lechem i jak mówiłem zaraz po zakończe­niu sezonu nie będzie dla mnie prob­le­mem, jeśli pozostanę tutaj – pod­kreśla Stilić.

Kole­jorz” zawod­ni­ka wycenił na 1,5 mln euro. Zain­tere­sowana kup­nem była Borus­sia M’Glad­bach, jed­nak ze względów finan­sowych nie postanow­iła ona przeprowadz­ić trans­feru zawodnika.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.