01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.14min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Lech to nie tylko ja i Rudnev

Semir Stil­ić bard­zo dobrze rozpoczął nowy sezon. W doty­chcza­sowych trzech meczach zdobył jed­ną bramkę i czterokrot­nie asys­tował. – Myślę, że moja for­ma jest w tej chwili bard­zo wyso­ka, lep­sza niż w poprzed­niej rundzie. Ważne jest też to, że mamy dobrą sytu­ację w lidze – przyz­na­je pomoc­nik Lecha.

W ostat­nim cza­sie na łamach LechNews.pl Boś­ni­ak pod­kreślił, że nie jest zain­tere­sowany trans­fer­em z „Kole­jorza” w tym okienku trans­fer­owym. W tej chwili piłkarz sku­pia się na grze w klu­bie. – Gramy dobrą piłkę i tyle. Ja mam rok kon­trak­tu, ale nie ode mnie zależy czy zostanie on przedłużony. Zobaczymy, co czas pokaże – mówi zawodnik.

Zdaniem piłkarza żaden zespół, który gra prze­ci­wko Lechowi nie gra fut­bolu ofen­sy­wnego. – Wiem, że może­my mieć prob­le­my ze strze­le­niem szy­bko bram­ki, ale musimy być skon­cen­trowani na grze od początku do koń­ca – uważa Stilić.

Jutro Lech roze­gra pier­wszy mecz w roli gospo­darze, lecz nie w Poz­na­niu, a we Wronkach. – To nie jest tak, jak­byśmy grali w domu, ale musimy zagrać z taką samą deter­mi­nacją. Zro­bil­iśmy do tej pory trzy dobre wynik w meczach wyjaz­dowych, pora na kole­jny – zaz­nacza Bośniak.

Wiele cza­su poświę­ca się ostat­nio na dobrej dys­pozy­cji właśnie Stili­cia i Rud­ne­va. – Lech to nie tylko nasza dwój­ka. Dobrą robotę robi także obrona i pozostałe for­ma­c­je – uważa piłkarz. — Lech zawsze gra pod presją, dlat­ego, że jest Lechem – doda­je.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.