Stilić: Możemy zdziałać wiele dobrego

Lech wygrał przy Buł­garskiej aż 4:1. Hat-trick co praw­da należał do Rud­ne­va, ale było to możli­we także dzię­ki dobrym podan­iom do napast­ni­ka „Kole­jorza”. Świet­ną asys­tę zal­iczył Semir Stil­ić, który zde­cy­dował się na uderze­nie z dys­tan­su na bramkę Jagiellonii.

- Widzi­ałem już w pier­wszej połowie, że bramkarz jest wysunię­ty, że daleko stoi od bram­ki i powiedzi­ałem sobie, że jak dostane piłkę na połowę boiska, to spróbu­ję i udało się, a Rudenv dobił – mówił po meczu Stilić.

Ostat­nie mecze w wyko­na­niu Lecha pozostaw­iały wiele do życzenia. Dzisi­aj Poz­na­ni­a­cy pokaza­li, że jed­nak potrafią wal­czyć i to przynosi efek­ty, które z kolei przekłada­ją się na wynik. Teo­re­ty­cznie po tak wysok­iej wygranej morale i chęć zwycięst­wa powin­ny pomóc zawod­nikom w roz­gry­wa­niu następ­nych spotkań. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze roz­gry­w­ki będą przełomem i „Kole­jorz” w końcu zacznie wygry­wać — Już dzisi­aj jest dobrze, ale od meczu do meczu musimy starać się, żeby grać tak jak dzisi­aj. Wtedy może­my zdzi­ałać wiele dobrego dla Lecha – zapew­ni­ał zawodnik.

Semir wielokrot­nie w wywiadach pod­kreślał, że kibice są dla niego bard­zo ważni i to dla nich stara­ją się grać jak najlepiej oraz, że to właśnie dzię­ki nim potrafią się mobi­li­zować. Po meczu z Jagiel­lonią, Stil­ić wykon­ał bard­zo miły gest w stronę jed­nego z kibiców. – Kil­ka min­ut przed końcem spotka­nia machał do mnie jak­iś pan i po meczu dałem mu swo­ja koszulkę. Wszyscy wiemy, że najważniejsi tutaj dla nas są kibice i dzię­ki nim może­my tak grać – zakończył pomoc­nik „Kole­jorza”

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress